Bez kategoriikosmetyki do masażurecenzje gadżetów

Bijoux Indiscrets Poeme Sweetheart wiśniowa farbka do ciała

pani gadżet erotycznie co sądzę o programie

Nie po drodze nam do subtelnych muśnięć piórkiem po skórze, ponieważ mamy szatańskie łaskotki. Wszyscy wiemy, że zabójczy śmiech podczas gry wstępnej prędzej doprowadzi do zawału niż seksownej atmosfery. Z tego względu jadalne farbki do ciała były przez nas omijane. Jednak opakowanie Bijoux Indiscrets Poeme Sweetheart natchnęło Patrycjusza do zdjęcia, dlatego macie okazję czytać dziś tę recenzję.

bijoux indiscrets jadalna farba do ciała

Bijoux Indiscrets Poeme Sweetheart jadalna farba do ciała

Trzeba przyznać, że gadżet wygląda fajnie. Ładnie prezentuje się na półce i pachnie erotycznie fantastycznie. Co można powiedzieć więcej?

  • Opakowanie zawiera 50 ml wiśniowej farbki.
  • Do wyboru są również inne smaki: poziomka, karmel i pączek, ale jako świeżo upieczeni fani owoców (ja z przymusu) wybraliśmy soczystą wisienkę.
  • Bijoux Indiscrets Poeme Sweetheart jadalna farba do ciała ma szklane, przezroczyste opakowanie z dołączonym do zestawu aplikatorem w kształcie piórka.
  • Piórko może służyć także do erotycznego kizi-mizi.
  • Za zmysłowy flakonik zapłacimy około 50 zł.

Chociaż seksowne z nas bestie, nie należymy do ludzi subtelnych. Bez wdawania się w szczegóły: muskanie piórkiem to nie jest to, co nas kręci. Jednak oboje lubimy jeść, dlatego farba do ciała dostała swoją szansę.

bijoux

Poeme Sweetheart Cherry Bijoux Indiscrets

Nasza gra wstępna wyglądała tak, że mój kochany wciskał mi piórko w nos, żebym kichała, podczas gdy ja próbowałam być seksi. Cóż, nawet największa femme fatale ma swoje gorsze dni, prawda? Tak czy inaczej, Poeme Sweetheart Cherry Bijoux Indiscrets dostarczyło nam sporo fajnej zabawy. Właściwie po to są gadżety erotyczne, żeby zabawa była przednia i dopasowana do Waszego stylu. Dlatego nie przejęliśmy się, że jak zwykle robimy wszystko inaczej. Wiśniowa farba, przez intensywny kolor i dobrą konsystencję, fajnie wygląda na zdjęciach, zwłaszcza gdy spływa delikatnie po ciele. Dlatego piórko i farbkę Bijoux Indiscrets wykorzystaliśmy w prywatnej sesji zdjęciowej, która nakręciła nas na coś więcej. Ten seks miał wyjątkowy smak 😉

bijoux indiscrets

Farby do malowania twarzy i ciała

Dlaczego farby do malowania twarzy i ciała od Bijoux Indiscrets są takie dobre? Bo nie są testowane na zwierzętach! Dodatkowo nie zawierają gliceryny, składników odzwierzęcych, glutenu i laktozy, więc erotyczne farbki docenią również alergicy. Przyczepić się można jedynie do cukru, którego słodycz gorzko odkłada się na biodrach. No ale odrobina słodkiej farbki jeszcze nikomu nie zaszkodziła, zwłaszcza że później przechodzi się do intensywnego treningu w parze!

1 komentarz

Odpowiedz