recenzje gadżetówsatisfyer

Satisfyer Ring 1 wibrujący pierścień erekcyjny

Satisfyer Ring 1 wibrujący pierścień

Dzisiejszym modelem będzie Satisfyer Ring 1 wibrujący pierścień erekcyjny, który należy do grupy gadżetów polecanych każdemu. Subtelny, niepozorny, klasyczny, mający na celu spotęgować przyjemność pary. Oto nasza nieskromna ocena.

 

Satisfyer Ring 1 silikonowy pierścień erekcyjny

Nasz towarzysz do seksu jest raczej nieduży, to chyba najmniejsza zabawka erotyczna, jaką mamy. Ring 1 mierzy 7 cm, a jego rozciągliwa średnica ma szansę dopasować się do penisów o różnej wielkości, dlatego niepotrzebna tu doskonała znajomość własnych wymiarów (chociaż podejrzewamy, że większość facetów i tak ma pojęcie o rozmiarze swojego Narzędzia Mocy ;D). Co można powiedzieć więcej:

  • Satisfyer Ring 1 silikonowy pierścień erekcyjny jest wodoodporny i elastyczny.
  • Wibruje w 10 różnych trybach.
  • Ładowany przez magnetyczny port USB.
  • W kolorze ciemnoniebieskim (co macie szansę dostrzec sami) wygląda bardzo klasycznie i dość gustownie.

Założenie pierścienia (każdego) wymaga znajomości instrukcji. Zatem musicie pamiętać, by Satisfyer Ring 1 montować na penisie w stanie erekcji, przesuwając Ring do samej podstawy członka. Kobieta ma fajnie, bo kobieta nie musi robić nic, tylko czekać, aż wibracje ją dotkną.

pierścień

Tani pierścień erekcyjny dla par

Chociaż gadżety erotyczne marki Satisfyer słyną z tego, że są wyjątkowo tanie, to za pierścień Satisfyer zapłacimy około 120 zł, co jest wciąż jedną z niższych, ale nie najniższą ceną. Niemniej jednak działanie gadżetu można określić jako satysfakcjonujące i warte takiego wydatku. Warto pamiętać, że krążek erekcyjny można bezpiecznie nosić do 20 minut, by ukochany nie odczuwał później dyskomfortu.

wibrujący pierścien

Naszym zdaniem, pierścień erekcyjny dla par – Satisfyer Ring 1 ma szansę sprawdzić się w niejednej sypialni i należy do zabawek erotycznych, które mają praktyczne działanie.

Wibrujący pierścień erekcyjny, co daje?

Korzystanie z wibracji jest znaną drogą do osiągania rozkosznej przyjemności. Mniej więcej to samo oferuje pierścień erekcyjny, nie nasz pierwszy zresztą. Jak masz ochotę, zerknij sobie na kosmiczny pierścień Partner Multifun albo nagraj z nami domowe porno z The Cock Cam. Satisfyer Ring 1 to nasz trzeci pierścień erekcyjny. Co daje wibrujący pierścień erekcyjny?

  • Mocną i długą erekcję u Panów,
  • Przyjemne doznania wibracyjne, które zapewniają facetom nowe źródło przyjemności,
  • Kobiety masowane są wibrującym czubkiem pierścienia, co bardzo cieszy każdą łechtaczkę,
  • Wibrującego pierścienia można użyć również do masażu stref erogennych. Świetny dodatek do gry wstępnej.

Satisfyer Ring 1 wibrujący pierścień

Satisfyer Ring 1 opinia

Jaka jest nasza opinia o Satisfyer Ring 1? To proste i wygodne urządzenie. Wibracje są przyjemne, chociaż nie spektakularne, a elastyczną obręcz łatwo założyć na podstawę penisa. To gadżet erotyczny polecany tym panom, którzy pragną zapewnić sobie dłuższą wytrzymałość i przy okazji dodatkowo stymulować siebie i kobietę wibracjami. Jeśli nie czujecie potrzeby do wydłużenia stosunku lub wytrzymujecie wystarczająco długo, ring erekcyjny nie jest Wam niezbędny, a zamiast tego lepiej sięgnąć po wibrator dla par. Poniżej krótki filmik pokazujący działanie gadżetu:

Biorąc pod uwagę fakt, że babeczkom łatwiej jest upiec się z rozkoszy poprzez łechtaczkę, warto tę delikatną strefę podkręcać. Nie bez powodu szuka się pozycji, które ułatwiają orgazm. W skrócie to takie pozy, podczas których partner naciska dodatkowo łechtaczkę i ułatwia kobiecie orgazm. Pierścień umożliwia to w każdej pozycji. To silny argument, który przekonuje do posiadania wibrującego pierścienia w swoim domu.

1 komentarz

Odpowiedz