BDSMBez kategoriiFETYSZYZMmasturbatoryrecenzje gadżetówsvakom

Jak powinna wyglądać gra wstępna? BDSM i masturbacja?!

Jak powinna wyglądać gra wstępna?

Jak powinna wyglądać gra wstępna? Pytam po prostu, czy mogę wejść. 

Seba o grze wstępnej

 

Kochani, to nie będzie kolejny artykuł z serii: Rozpal świece i masuj ją, aż straci czucie w plecach. Poza tym, kto powiedział, że panowie nie potrzebują gry wstępnej? No tak, właściwie to oni sami. Nieważne. Nasze książęta z piekła rodem bajki także zasługują na uwagę i wstępne pieszczoszki ze strony ukochanej kobiety. A zatem: Jak powinna wyglądać gra wstępna?

kobieta i skrępowane nadgarstki

Gra wstępna w stylu BDSM

Jako że i tak planujemy podzielić się z Wami naszymi praktykami z zakresu dominacji i uległości, nic nie stoi na przeszkodzie, by przesączyć co nieco brutalności w świat łóżkowy za pomocą gry wstępnej. Wiele klasycznych par pewnie się zgorszy, ale tak naprawdę nie ma czym. Skrót BDSM powinien oznaczać Bardzo Duży Szacunek Miłości zamiast tego dosłownego tłumaczenia o wiązaniu etc. Dlaczego?

  • Zdajesz się całkowicie na wyczucie drugiej osoby.
  • Druga osoba zbliża się do granicy przyjemności, ale tak, by nie zrobić Ci krzywdy (to sztuka!).
  • BDSM to nie jest zwykły seks. To, jak wygląda, jest sekretem każdej pary. To zawsze coś nowego.
  • Ostry seks to umiejętność słuchania siebie nawzajem i komunikowania za pomocą gestów.

BDSM zbliża kochanków, tak uważamy. Nikogo nie zachęcamy do ubierania lateksu (też nie paradujemy w maskach, ale jeśli masz ochotę do dzieła!) ani do skrajnej brutalności. Zasłonięte oczy i pozwolenie na związanie tego i owego naprawdę podnosi temperaturę. Nie musicie nawet dawać sobie klapsów (Ale ten, kto nie doświadczył klapsów, niechaj szybko nadrobi zaległości. KLAPSY SĄ WSPANIAŁE). Wystarczy, że pobawicie się tajemnicą, sprawdzicie swoje zaufanie. Czy dasz się związać ukochanemu? Czy zgodzisz się na seks w nieznanej lub mniej wygodnej niż misjonarska, pozycji? Wiecie, jak bardzo pobudza zapach kajdanek ? Oczywiście nie tych z futerkiem. Jak masz kajdanki z futerkiem w swoim domu, natychmiast zgłoś się do egzorcysty. Albo napisz do nas. My musimy egzorcyzmować mojego kota średnio co pół roku. Mamy dobre namiary.

kajdanki bdsm

Widzisz, eleganckie kajdanki ze sztucznej skóry prezentują się znacznie lepiej.

Masturbator męski Svakom Hedy

Kojarzycie jajko Tenga Egg? To jednorazowy masturbator dla mężczyzn. Svakom Hedy to podobny gadżet. Również stymuluje prącie za pomocą wypustek w miękkim materiale. Wlewasz do środka odrobinę żelu na bazie wody i rozpoczynasz rozkoszne masowanie penisa. Szybciej i wygodniej, niż miałbyś to robić samą dłonią. Wygodniej także dla partnerki, która przed stosunkiem może pomasować trochę Twoją męską dumę, która w ciągu dnia tak grzecznie musi siedzieć w majtkach.

Svakom hedy

Masturbator męski Svakom Hedy kosztuje około 50 zł, a zabawy jest z tym na kilka razy. Wystarczy dobrze umyć w wodzie z mydłem. Banał.

Męski masturbator w grze wstępnej

Wszystko smakuje lepiej we dwoje! Dyskretny masturbator Svakom Hedy bardzo mi się spodobał, jako partnerce. Do sprawiania przyjemności dłonią fajnie jest mieć dobry lubrykant lub żel stymulujący. Wtedy jest wygodnie i przyjemniej także dla faceta. Problem polega na tym, że po chwili trzeba umyć albo chociaż wytrzeć dłoń całą w żelu. Nie można przejść od razu do rzeczy jak na filmach (Nie, nie porno zboczuszki. My uznajemy tylko Hollywood). Ze sprytnym masturbatorem sprawa jest prostsza. Masuję, aż nie postanowimy iść na całość, to jest przystąpić do seksu. W tym celu zdejmuję gadżet i odkładam na bok i czyściutkimi dłońmi przytulam ukochanego. Zabawkę erotyczną myję po wszystkim, podobnie, jak myjemy samych siebie. Higiena po seksie jest bardzo ważna, to chyba wie każdy.

svakom masturbator

Gra wstępna poradnik

W dobie tak rozbujanej fantazji internetowej nie zabraknie Wam wygenerowanych przez Google pomysłów. Gra wstępna, poradnik do idealnej gry wstępnej… Znajdziecie tego mnóstwo. Nie lubimy się powtarzać, dlatego ze swojej strony dodamy tylko kilka cennych wskazówek:

  • Jeżeli czegoś nie czujesz, nie rób tego. Choćby zachwalał każdy celebryta. Z reguły dorośli ludzie wiedzą, co lubią, a czego nie. Role play nieśmiałe osoby tylko zdenerwuje. Po co to, na co to komu?
  • Pogadaj o swoich fantazjach. W związku warto gadać o takich rzeczach.
  • Zaproponuj inną pozycję lub miejsce. Może to nie do końca gra wstępna, ale nakręci Was na nowo.
  • Okaż czułość. To rada nie tylko dla panów, chociaż przyjęło się, że to kobiety muszą być wyniuniane przed seksem. Faceci jednak też lubią całusy. Nie żałujcie ich sobie.
  • Szukajcie inspiracji. Nie zamykajcie się na świat w skorupie rutyny. Dzięki pomysłom innych być może wpadniesz na coś, co sam od dawna chciałeś przeżyć.

Skorupa rutyny jest odradzana nie tylko w sferze seksu. W sferze związku też. I nawet w sferze singli. Tylko wtedy jesteśmy szczęśliwi, kiedy mamy odwagę i możliwość, by wciąż odkrywać świat na nowo.

3 komentarze

  1. Gra wstępna to też seks, a nie wstęp do penetracji. Penetracja nie jest najważniejsza.! Gra wstępna to to co się dzieje przed seksem. Mogą to być miłe słowa, pomoc w obowiązkach itd. Jak mnie to razi w tym artykule.

Odpowiedz