Dla parrecenzje gadżetów

Lubrykanty z efektem wibracji? Poznaj z nami tajemnicę tego produktu

Jak doskonale możecie zauważyć ciągle staramy się testować nowości, aby uniknąć rutyny w naszym związku. Wypróbowaliśmy już naprawdę sporo lubrykantów smakowych różnych firm i mamy swoich faworytów w tej kategorii. Kiedy zobaczyliśmy lubrykanty z efektem wibracji w sklepie N69.pl nie mogliśmy przejść obok nich obojętnie.

Jak działają lubrykanty z efektem wibracji?

Płynny wibrator, znany również jako “płynny wibrujący lubrykant” lub “lubrykant wibracyjny”, to specjalny rodzaj lubrykantu, który ma zdolność wibrowania lub drgania, dostarczając dodatkowej stymulacji podczas seksu. To innowacyjne połączenie wibrujących doznań z nawilżeniem, które może intensyfikować przyjemność w czasie gry wstępnej, seksu lub zabaw solo. Efekt wibracji może być delikatny lub bardziej intensywny, zależnie od produktu i ilości jaką nałożymy.

Nasze śledztwo wykazało, że na rynku dostępnych jest kilku producentów produkujących tego lubrykanty z efektem wibracji. W ramach testu zamówiliśmy z dwóch firm – Orgie i Amoreane. W przypadku np. lubrykantu Sexy Vibe od Orgie, odpowiedni kolor oznacza intensywność wibracji – niebieski będzie na 7 poziomie, różowy 8 a szary aż na 10!

Acmella – składnik, któremu zawdzięczamy efekt wibracji w lubrykantach

Jestem trochę freakiem na tym punkcie i lubię sprawdzać składy produktów. Za efekt tego mrowienia – wibracji w lubrykantach odpowiedzialny jest składnik pochodzenia naturalnego. Acmella oleracea to roślina z rodziny astrowatych o niezwykłych właściwościach. Jej inne nazwy to znieczulecznik i jeżówka elektryczna. Roślina została odkryta przez naukowców w 1975. Podczas badań w wiosce Indian zauważono, że rdzenni mieszkańcy wykorzystują Acmelle jako środek przeciwbólowy podczas wyrzynania się zębów u dzieci.

Substancja chemiczna należąca do grupy N-alkiloamidów, znajdująca się w Acmelli to spinatol, który ma działanie znieczulające, a jednocześnie zmniejsza napięcie mięśni (stąd znieczulenie), rozluźniając je i relaksując. Jest coraz częściej wykorzystywany w produktach przeciwstarzeniowych jako składnik spłycający zmarszczki.

Żucie świeżo zerwanych kwiatów lub liści pobudza nerw trójdzielny ślinianki przyusznej, powodując ślinotok. Odczuwalne jest również drętwienie języka, które przechodzi w efekt znieczulający. Dzięki tej właściwości kosmetyki zawierające spilantol określane są mianem naturalnego ziołowego botoksu.

Lubrykanty z efektem wibracji. Nasze odczucia z płynnym wibratorem

Zdecydowanie jest to produkt wart przetestowania. Na usta do seksu oralnego najlepiej sprawdził się nam Orgie Sexy Vibe! Electric Fellatio płynny wibrator do seksu oralnego. Dzięki wygodnemu aplikatorowi nałożymy odpowiednią ilość produktu. Na początku nie wierzyłam w efekt, ale faktycznie to uczucie mrowienia jest wyczuwalne i dla osoby aktywnej jak i pasywnej. Nie jest to jednak długi efekt i warto w trakcie dokładać jeśli tak jak my lubicie dłuższe zabawy.

Jako produkt do klasycznego stosowania zdecydowaliśmy się na wibrator w płynie z firmy Amoreane. Wariacją jest fakt, że wzięliśmy smak owoców leśnych 🙂 Lubrykant ma konsystencję gęstszą niż klasyczne lubrykanty z Pjur czy System Jo. Jest na bazie wody, a więc nie ma problemu z silikonowymi zabawkami. Zdecydowanie rekomenduję zastosowanie się do zaleceń producenta i użycie niewielkiej ilości: 1-2 krople. Oczywiście wszystko zależy od efektu jaki chcecie uzyskać. Dla mnie dużo przyjemniejsze było nałożenie odrobiny na łechtaczkę niż aplikowanie do wewnątrz.

Lubrykanty z efektem wibracji to produkty, do których często będziemy wracać tak samo jak do lubrykantów smakowych, bo naprawdę spodobał nam się efekt jaki można nimi uzyskać.

Odpowiedz