recenzje gadżetów

Testuję masażer prostaty Svakom Primo!

Testuję masażer prostaty Svakom Primo

Chociaż moda na stymulację męskiego punktu G powoli wkracza do Polski, mój ukochany nie chce spróbować. Niektórzy panowie nigdy nie przekonają się do masażu strefy analnej, będąc stroną bierną, że tak powiem. A że nie można pisać o produktach, nie znając ich, ja testuję masażer prostaty Svakom Primo! Opowiem Wam o działaniu zabawki analnej i podzielę się odrobiną wiedzy o stymulacji męskiego punktu G. Jako kobieta niestety go nie mam, czy zatem moje testy miały sens? O tym niżej!

Ogrzewany wibrujący masażer prostaty Svakom Primo

Tak sobie myślę, że niektórzy może lubią stymulację analną w parze, bo wymaga więcej troski i uwagi ze strony partnera. 😉 Stąd też gadżety erotyczne do dupne są bardzo miłe i subtelne. Taki Svakom Primo na przykład, który pochodzi z naszej paczki od producenta (swoją drogą świetne wibratory otrzymaliśmy, o tym w kolejnych wpisach!), prezentuje się i działa bardzo cacy.

  • Wykonany z silikonu zwanego medycznym, który jest materiałem hipoalergicznym a do tego gładkim i miłym w dotyku.
  • Wodoodporny masażer prostaty/korek analny jest  dzięki wodoodporności prosty w czyszczeniu.
  • Svakom Primo to ogrzewany wibrujący masażer prostaty, czym zwiększa doznania i pomaga się rozluźnić mięśniom. Ogrzewa się do 38 stopni, o ile się nie mylę. Nie mam w tyłku termometru, wybaczcie. 😉
  • Stymulator prostaty wyposażony jest w pilot, by nie musieć sięgać za plecy za każdym razem, by zmienić wibrato.
  • Wibrująca zatyczka analna od Svakom jest oczywiście ładowana USB i ma przyjemny woreczek do przechowywania, co by goście nie musieli oglądać Twojego korka, za każdym razem, jak wejdą do łazienki.

Ogrzewany wibrujący masażer prostaty Svakom Primo

Dla wszystkich zmartwionych panów: Svakom Primo ma też kolor czarny. Nie musicie zatem nosić w pupie soczystego różu. 😀

Korek analny unisex

Svakom Primo to nieduży egzemplarz. Masażer/korek analny ma 10 cm długości i 2,3 cm średnicy. Taka średnica jest mniejsza od wielkości mojego pierwszego korka analnego. Svakom Primo jest produktem unisex, dobrym dla kobiet i mężczyzn. Oczywiście każda płeć odczuje przyjemność inaczej. Taki rozmiar spodoba się wszystkim panom, którzy chcą spróbować masażu prostaty, ale nie chcą przy tym czuć rozpychania odbytu. Może to dość kontrowersyjny temat, ale są ludzie, którzy lubią stymulację analną ze względu na napieranie na otwór wyjściowy pupy. Takie osoby powinny sięgać zatem po coś większego od razu, coś koło 3 cm, a nawet 3,5 cm.

Korek analny unisex

Ważna sprawka: Wysocy, dobrze zbudowani panowie od razu powinni sięgnąć po dłuższy i szerszy gadżet. Dlaczego? Bo są więksi nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz. Stąd taki mały masażer prostaty może tej prostaty nie sięgnąć. A chodzi o to, by ją dotykać. 

Masaż prostaty u mężczyzn, dlaczego warto się skusić?

No panowie, przed nami trudny temat! Wielu mężczyzn nie chce słyszeć o stymulacji analnej, mimo że dla nich to naprawdę może być duża przyjemność. Dlaczego warto się skusić na masaż tylnego wejścia?

  • Mężczyźni mają w dupkach prostatę, nazywaną również męskim punktem G lub P. To punkt przyjemności, jak punkt G  w pochwie, również bardzo lubi dotyk.
  • Pocieranie, naciskanie i dodatkowe pobudzanie wibracjami wprawia prostatę w stan aktywny, czyli cały czas masażu panowie czują przyjemność.
  • Masaż prostaty może trwać nawet 30 minut, zanim pojawi się orgazm.
  • Dyskretny masażer prostaty w pupie plus masturbacja lub seks równa się mocniejszy, dłuższy i lepszy orgazm.

Masaż prostaty u mężczyzn jest bezpieczny, prosty, a do tego pozwala na osiągnięcie nieznanej przyjemności. Naprawdę, będą to zupełnie inne wrażenia, a wiem to, bo z racji mojej pracy, miałam okazję o tym rozmawiać z kilkoma osobami. A wiecie, co jest w tym najlepsze? Wcale nie trzeba nikomu o tym mówić. Kupujesz sobie online masażer prostaty, dostajesz do paczkomatu w dyskretnej paczce i używasz w zaciszu domu. To Twoja przyjemność, Twoja (lub Wasza w parze) tajemnica.

Svakom Primo masażer prostaty, czy warto?

Przyznam otwarcie, nie jestem miłośniczką seksu analnego. Mimo świadomego podejścia i dobrej techniki nie jestem w stanie przekonać się do tego typu przyjemności. Mimo to korki analne lubię! To coś innego. Są przede wszystkim małe. Do ich użycia nie trzeba rozluźnienia, aplikacja nie boli, nawet jak spina się tyłek jak przed kartkówką z matmy. Z korkiem analnym można swobodnie machać dupcią, a po wszystkim nie mamy żadnych powikłań. Svakom Primo jest moim 3 gadżetem analnym. Czy warto go kupować? Jako masażer prostaty lub jako wibrujący korek analny?

Svakom Primo masażer prostaty czy warto

Nie mam gruczołu prostaty w pupie, dlatego długa końcówka Svakom Primo go nie masowała. Potraktowałam masażer jako korek analny, zgodnie z zaleceniem producenta. Aplikacja łatwa i bezbolesna: wystarczy odrobina wodnego żelu. Jednak nie było mi tak wygodnie, jak w przypadku poprzednich akcesoriów analnych. Mam wrażenie, że korek Svakom był dla mnie za długi i za sztywny. Wbijał się w ciało, to dawało dziwne uczucie, lekki dyskomfort. Zdecydowanie więc nie jest to gadżet erotyczny dobry do seksualnych wygibasów. Natomiast uważam, że długość w przypadku masażu prostaty będzie miała inne znaczenie. To znaczy, że jako masażer prostaty, Svakom Primo ma szansę świetnie się sprawdzić!

Odpowiedz