lifestyleporady

Stymulacja łechtaczki: obalamy mity!

Stymulacja-łechtaczki-obalamy-mity

Niezawodne sposoby na orgazm łechtaczkowy. Jak pieścić łechtaczkę, by ukochana miała orgazm? Stymulacja łechtaczki: idealne sposoby! To nie moje słowa, a artykuły, jakich w sieci pełno. Zainteresowanych tym tematem jest mnóstwo, zatem publikacji nie brakuje. Co tam Kochani, obalamy mity? Dzisiaj zapraszam Was do luźnej refleksji nad łechtaczką. A właściwie łechtaczkami.

Jak prawidłowo pieścić łechtaczkę? Co można zrobić źle?

Wiem co nieco o życiu uczuciowym Polaków ze względu na swoją pracę. 😉 Stąd często wczuwam się w kłopotliwą sytuację Panów, którzy starają się sprawić przyjemność ukochanej, ale im nie wychodzi. Żadne techniki nie chcą działać, gadżety erotyczne nie pomagają. Ostatecznie kobieta rzadko chce seksu i frustracja rośnie i rośnie. Co można zrobić źle i jak prawidłowo pieścić łechtaczkę?

 • Bez względu na to, co próbują wcisnąć Wam poradniki, odpowiedzi należy szukać w jednym miejscu: u swojej kobiety.

Oczywiście wskazówki z sieci nie zaszkodzą, chyba że weźmiemy je za pewnik do tego stopnia, że przestaniemy słuchać naszej ukochanej partnerki. To właściwie jedyny błąd. Ani niezgrabne palce, ani brak doświadczenia nie stanowi problemu. Człowiek nie rodzi się z kosmicznymi umiejętnościami! Co więc należy zrobić?

Jak-prawidłowo-pieścić-łechtaczkę-Co-można-zrobić-źle

Orgazm łechtaczkowy, czyli kobieca droga do nauki seksualności

Naukowcy są zgodni, że swoje pierwsze orgazmy przeżywamy już jako dzieci, tylko nie wiążemy tego z seksem. W końcu za przyjemność odpowiadają nerwy, a one działają także w dzieciństwie. W okresie dojrzewania dochodzą również hormony, miłości, zauroczenia i zafascynowanie seksem. Wtedy pojawia się w duchu takie pożądanie, paląca potrzeba, którą młody człowiek stara się ugasić. Nie seksem, bo za mało o nim wie, wstydzi się, boi. Seksualności uczymy się zwykle sami, a kobieca droga do nauki seksualności to łechtaczka i orgazm łechtaczkowy.

 • Panom orgazm kobiecy kojarzy się z penetracją. W dużej mierze winę za to ponosi największy hochsztapler w historii psychologii: ówczesny celebryta i mitoman: Zygmunt Freud. Tego pana zna każdy i często się go cytuje. Niestety każdy współczesny badacz z łatwością udowodni, że teorie Freuda to w większości bzdury. W dodatku skrzywdziły miliony. Opowiem Wam o tym w innym wpisie, bo dzisiaj mówimy o łechtaczce. ;D
 • Paniom natomiast orgazm kojarzy się z łechtaczką. Młode dziewczyny zaczynają przygodę z masturbacją od pieszczot łechtaczki. Bo jest pod ręką, mocno reaguje na dotyk, bo to jest miłe i kończy się wybuchem przyjemności i zaspokojeniem palącej potrzeby w brzuchu.
 • Im lepiej, lepiej jest w ten sposób, tym mniej ochoty mam na zmiany. Tak, skoro łechtaczka się sprawdza, korzystam z tego sposobu najczęściej. I ciało się przyzwyczaja.
 • Kilka lat później, kiedy dochodzi do seksu, kobieta może nie mieć orgazmu bez dotykania łechtaczki. I to jest normalne. Orgazm pochwowy jest dla większości z nas trudny. Trzeba się go nauczyć.

Stymulacja łechtaczki: jak zrobić dobrze partnerce?

Dla wielu z nas tematyka seksu jest wstydliwa. I mimo że uprawiamy seks od lat i jesteśmy w związku, nadal możemy czuć dyskomfort, rozmawiając  seksie. Zaufajcie mi jednak, że rozmowa da więcej niż najlepszy poradnik! Poza tym ile będzie przy tym zabawy. Wyobraźcie sobie, że Wasza kobieta robi Wam szkolenie, jak wygląda u niej idealna stymulacja łechtaczki. No bajka!

Pomóżcie sobie winkiem, zacznijcie subtelnie, że druga osoba jest dla Was ważna i że chcecie dać jej maksymalną przyjemność, ale czegoś brakuje. Zapytaj ukochanej, jak ona to robi. Czego chce.

 • Niektóre Panie lubią mocny nacisk na łechtaczkę, inne delikatne fale morskie prosto ze słuchawki od prysznica.
 • Jedne kobiety będą wolały bezpośredni nacisk na kulkę przyjemności, a inne masaż dookoła niej, bo bezpośrednio okaże się zbyt intensywnie.
 • Część pań uwielbia masaż warg sromowych, a inne to odrzuca.
 • Wiele pań nie wie, jak przyjemny jest masaż samego wejścia do pochwy. A jeśli wiedzą, to warto spytać. 😉

Wydaje mi się, że często mamy w łóżku poczucie winy, bo nie jest jak w filmie. Tymczasem wspólne uczenie się przyjemności jest naprawdę fajne. Taki seks się nie nudzi. To jest tak dobre, jak masturbacja, tyle że masz od tego człowieka.

Gadżety erotyczne do masażu łechtaczki, czy działają?

Oj tak. Gadżety erotyczne do masażu łechtaczki, czyli masażery łechtaczki to jedne z najskuteczniejszych zabawek dla dorosłych kobiet. Odrobina pozytywnych wibracji na łechtaczce i dzień od razu staje się lepszy. A jeśli macie ochotę na coś mocniejszego, sięgnijcie po bezdotykowe stymulatory łechtaczki. Na przykład Satisfyer Pro Penguin, który rozkochał w sobie pół Polski.

Satisfyer Pro Penguin

Dlaczego stymulatory łechtaczki są skuteczne? Bo sięgają różnych nerwów. Głębiej położonych. Czasami dotykamy jedno miejsce, a przyjemność czujemy troszkę gdzie indziej, bo wibracje tam sięgają. I to jest nie tylko przyjemne, ale też daje wskazówkę, gdzie warto dotykać.

Najlepsze pozycje do stymulacji łechtaczki

Jeśli chcecie zapewnić upartej pochwie orgazm podczas seksu, nie odrzucajcie łechtaczki. Nie bez powodu najlepsze pozycje seksualne do stymulacji łechtaczki są tak cenione. Zwróćcie uwagę na:

 • Pozycję, kiedy kobieta siedzi tyłem na leżącym na plecach mężczyźnie. To taki odwrócony jeździec. Facet unosi udo, by partnerka mogła podczas seksu ocierać się o nie łechtaczką.
 • Moja ulubiona pozycja to ta, kiedy kobieta leży na brzuchu, a mężczyzna kładzie się na nią i wchodzi od tyłu w pochwę. Łechtaczka ma przy tej pozycji świetne podłoże do masowanka.
 • Dobrą pozycją jest też klasyczny seks, kiedy partnerka oplata nogami ukochanego, a on opiera się na niej biodrami, masując ciałem łechtaczkę.

To jak Kochani, będą weekendowe szkolenia z masażu łechtaczki? 😉

PS. Górne zdjęcia wzięłam sobie z serwisu Unsplash.com

Odpowiedz