ciekawostkiDla niegoDla niejlifestyleporady

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu? Sprawdzone techniki

Jak doprowadzić kobietę do orgazmuJak doprowadzić kobietę do orgazmu

Wydawać by się mogło, że każdy zna odpowiedź na to pytanie, bo przynajmniej raz w życiu udało mu się doprowadzić kobietę do orgazmu, jednak w praktyce bywa różnie. Ciało kobiety jest dużo bardziej skomplikowane, niż mogłoby nam się wydawać, dlatego właśnie płeć piękna często ma problem z kulminacyjnym osiągnięciem przyjemności i choć czasami wydaje nam się, że to już to! To jednak na tym się kończy i finalnie ten wyczekiwany orgazm nie zostaje osiągnięty. 

Panowie bardzo często studiują kobiecą anatomię, żeby dowiedzieć się, gdzie dokładnie znajduje się ten słynny punkt G! Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, znajduje się on na przedniej ściance, około 4-5 cm od ujścia pochwy. Mało kto pamięta niestety o punkcie A, który znajduje się dużo głębiej, obok ujścia ścianki macicy. Wiedza ta oczywiście jest pożyteczna, ponieważ umiejętna stymulacja obu tych punktów rzeczywiście może prowadzić do orgazmu, ale przede wszystkim trzeba też wiedzieć, jak to zrobić, żeby tę wiedzę wykorzystać w praktyce. 

Już na samym początku warto zaznaczyć, że każdy organizm jest inny, dlatego metody, które Wam przedstawię, sprawdzą się u większości kobiet, ale nie znaczy to, że akurat u Waszej partnerki będą one skuteczne. 

Orgazm u kobiet

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu? 

Przede wszystkim na wstępie powiemy sobie o rodzajach orgazmu u kobiet, ponieważ już na tym etapie zaczyna się sporo komplikacji. Kobieta może dojść do orgazmu pochwowego, łechtaczkowego, analnego, a nawet sutkowego! Każdy z tych orgazmów oczywiście niesie za sobą inne doznania i do każdego doprowadza się w inny sposób, jednak wszystkie je łączy jedna podstawa, a mianowicie podniecenie partnerki! Panowie, jeśli chcecie sprawić przyjemność Waszej ukochanej, pamiętajcie, że bez porządnej gry wstępnej ani rusz. Znaczna część orgazmu dzieje się już w głowie kobiety, dlatego, jeśli odpowiednio ją rozgrzejesz, tym większej masz szanse na danie jej orgazmu. 

Techniki doprowadzenia do orgazmu łechtaczkowego

W tej kwestii metod i technik jest tyle samo, co osób uprawiających seks, czyli całe mnóstwo. Jeśli decydujemy się na sprawienie ukochanej przyjemności za pomocą palców, warto wiedzieć, że żeby zrobić jej dobrze, musicie pocierać palcami guziczek w sposób posuwisty lub okrężny. Tutaj warto też zdać się na reakcję partnerki, która będzie naszym przewodnikiem. Sygnały płynące z jej ciała poinstruują nas, co powinniśmy robić, a raczej, w jakim tempie i z jaką mocą. Warto zapamiętać, że dużo większą szansę na osiągnięcie orgazmu u kobiety daje jednakowa stymulacja i powtarzalność ruchów. Większość łechtaczek nie przepada za zmianami podczas stymulacji, dlatego konsekwentnie należy trzymać się ścieżki, jaką obraliśmy już na samym początku. 

Jak doprowadzić do orgazmu

Jak doprowadzić do orgazmu pochwowego? 

Zaledwie 20-40% kobiet osiąga orgazm pochwowy. Dlatego, jeśli nie uda Wam się doprowadzić partnerki do tego kulminacyjnego punktu w taki sposób – bez obaw. Warto jednak spróbować, może akurat! No więc jak to zrobić? W tym przypadku metod również jest kilka. Jedną z nich jest zastosowanie pozycji, w której penis będzie jednocześnie penetrował pochwę i ocierał się o łechtaczkę i jej okolice. Drugą techniką jest dodatkowe pieszczenie łechtaczki podczas penetracji. Trzecia technika zakłada wykorzystanie gadżetów erotycznych podczas stosunku. Można je włożyć pomiędzy intymne części ciała obojga partnerów, co może zwiększyć szanse na osiągnięcie orgazmu. 

Jak doprowadzić do orgazmu sutkowego? 

Jeśli kobieta nie odczuwa przyjemności z pieszczot piersi, na nic mogą zdać się starania mężczyzny, ponieważ do orgazmu sutkowego i tak nie dojdzie. Wiele kobiet odczuwa większą wrażliwość na pieszczoty piersi dopiero po urodzeniu dziecka, także tutaj również jest to kwestia indywidualna. Załóżmy jednak, że Wasza kobieta czerpie duże podniecenie z takich pieszczot. Co zatem robić, by doprowadzić ją w ten sposób do orgazmu? Przede wszystkim warto się skupić na delikatności i wyczuciu. Pieszczoty należy zacząć daleko od brodawek, ruchy powinny być koliste i powolne, a dotyk tak delikatny, że ledwo wyczuwalny. Kiedy już brodawki stwardnieją, przechodzimy do ich stymulacji. Można to robić palcami, językiem bądź wargami. Warto pamiętać o delikatności! Nawet jeden zły ruch może wszystko zepsuć, ponieważ kiedy partnerka wyczuje bolesny dotyk, cała Wasza praca panowie, pójdzie na marne. 

Orgazm u kobiet

Orgazm analny u kobiet

Dla wielu kobiet seks analny jest dużo bardziej przyjemny niż pochwowy. Odbyt jest dużo bardziej ukrwiony i unerwiony w związku z czym, odczuwają z tego rodzaju aktywności seksualnej większą przyjemność. Niektóre kobiety absolutnie wzbraniają się przed takim stosunkiem i jak najbardziej trzeba to zrozumieć i uszanować ich decyzję. Jeśli jednak wiecie o tym, że Wasza partnerka lubi penetrację analną, możecie spróbować doprowadzić ją do orgazmu, a jak to zrobić? Najlepiej w tej kwestii sprawdzi się stymulacja odbytu, a także sam stosunek. 

Podsumowując, technik na doprowadzenie kobiety do orgazmu jest naprawdę wiele, jednak która okaże się skuteczna, musicie przetestować na swojej partnerce. Mam jednak nadzieje, że ten krótki “poradnik” nieco ułatwi Wam te niełatwe zadanie. 

Odpowiedz