ciekawostkiDla niegoDla niejlifestyleporady

Jak doprowadzić faceta do orgazmu?

Jak doprowadzić faceta do orgazmu?Jak doprowadzić faceta do orgazmu?

Anatomia męska jest dosyć prosta, a co za tym idzie, też doprowadzenie do podniecenia i orgazmu to nie jest problem (przynajmniej w moim przypadku). Na początku czym jest orgazm? Tego dowiecie się z naszego poprzedniego wpisu, który znajdziecie tutaj: klik
Teraz konkrety… U mężczyzn występują przez wielu uznawane za mityczne 2 rodzaje orgazmu poprzez stymulowanie: penisa, prostaty. Nazwałem je mitycznymi, ponieważ wielu mężczyzn w ogóle nie dopuszcza do siebie myśli o stymulowaniu prostaty, bo “jak to tak?! do odbytu?!”. A tu jednak nie musimy zazdrościć kobietom różnych opcji na dojście, ponieważ my też dajemy radę w tym temacie.

Techniki doprowadzenia do orgazmu – stymulacja penisa

Technik jest wiele: masturbacja czy to samemu, czy dzięki partnerce, seks oralny, seks waginalny, seks analny. Wybór jest spory i każda technika jest w większym lub mniejszym stopniu różniąca się od siebie. Przecież nie ma co porównywać seksu klasycznego (waginalnego) do masturbacji nawet z lekką pomocą. Tego typu zabawy według mnie są najlepsze na grę wstępną. Ap ropo gry wstępnej drogie Panie, ona jest bardziej dla Was, dla nas nie ma to większego wpływu na orgazm. A teraz czas na moje Top 5 sposobów doprowadzenia do orgazmu:
#1 Seks waginalny
#2 Seks oralny
#3 Masturbacja z partnerką
#4 Masturbacja solo
#5 Seks analny

Jak doprowadzić faceta do orgazmu?

Seks waginalny vs seks analny a orgazm

Dajcie mi znać w komentarzach, który waszym zdaniem jest lepszy. Jak dla mnie wygrywa klasyka (seks waginalny). Plusami, które według mnie przemawiają za tym, są: ciepło i delikatność połączona z miękkością. Naturalna lubrykacja jest najlepsza i najbardziej podniecająca! Natomiast seks analny też ma swoje plusy: mocny zacisk, 100% antykoncepcja, może on być odskocznią od rutyny. Jednak co do orgazmu męskiego jest on identyczny w obu przypadkach.

Orgazm w seksie oralnym i masturbacji

Orgazm w seksie oralnym i masturbacji, czyli gdzie i w jaki sposób złapać czy dotknąć tam, gdzie Panowie lubią najbardziej. Zaczynając od masturbacji, nikt nie zrobi tego lepiej niż sam sobie mężczyzna, jednak kiedy to partnerka przejmuje kontrolę, okazuje się to być całkiem fajnym zamiennikiem. Nigdy nie jesteś w 100% pewien, jaki będzie jej kolejny ruch, może przyspieszy zabawę albo odwrotnie – zwolni, może posmyra po jądrach, albo po żołędzi. Dzięki tej niepewności w mojej TOPce 5 najlepszych technik na orgazm zabawa ta znalazła się nad masturbacją solo. Teraz czas na seks oralny. Nie da się go porównać z żadną z technik, jest jedyna w swoim rodzaju. Tylko proszę bez gryzienia (chyba że partner sobie zażyczy). Przy tej zabawie opcji jest sporo, właściwie są ograniczone jedynie wyobraźnią kobiety.

Jak doprowadzić faceta do orgazmu?

Orgazmiczna psychika męska

Mężczyźni, jak i kobiety też są niekiedy pełni obaw. Takie obawy to między innymi: wyśmianie przez partnerkę z uwagi na rozmiar penisa, czy za krótki seks. Długość stosunku nie jest aż takim problem z kobietą, z którą jesteśmy w stałym związku, ponieważ na następny raz możemy się poprawić. Problem pojawia się z kobietą, z którą mamy w planach spędzić jedną noc. Sprawy nie ułatwiają też myśli typu: czy penis na pewno będzie w pełni gotowy do działania. Tego typu problemy mogą wpłynąć tak na psychikę. Facet będzie wolał się ograniczyć do masturbacji samemu, nawet będąc w związku. Tutaj pojawia się apel do płci pięknej. Zważajcie na to, co mówicie, ponieważ może to się odbić szerokim echem na naszej psychice.

Odpowiedz