recenzje gadżetówsvakomwibratory

Wibrator Svakom Bonnie – uroczy gadżet dla par

Svakom Bonnie wibrator

Silikon w cyckach nie jest tak fajny, jak ten, z którego zrobione są gadżety erotyczne! Gwiazdą wpisu będzie dzisiaj wibrator marki Svakom!

 

Svakom Bonnie podwójny wibrator

To pierwszy wibrujący gadżet erotyczny w naszym domu. Opis podaje, że jest to wibrator do wewnętrznych i zewnętrznych partii pochwy, który może posłużyć również za masażer do ciała. Svakom Bonnie jest dość duży i bardzo delikatny w dotyku (to ten silikon). W zestawie mamy ładowarkę i worek do przechowywania. Instrukcja też jest, ale jak każdy nie czytamy nigdy instrukcji 🙂

Svakom Bonnie wibrator

 

Wibrator Svakom Bonnie działanie

 • 10 trybów wibracji plus dodatkowy tryb Svakom Intelligent Mode
 • Wodoodporny i elastyczny
 • Długi na 19.5 cm (do pochwy wciskamy tylko 9 cm), w najszerszym miejscu ma 3 cm
 • Dwa wibrujące silniki
 • Mniejsza, elastyczna końcówka przeznaczona jest do stymulacji pochwy (większa się raczej nie zmieści)
 • Większe ramię posłuży za masażer do ciała (najlepiej z ukochanym), a łechtaczkę można sobie masować dowolną stroną (i w dowolnej kombinacji: z ukochanym albo bez)

Svakom Bonnie działa banalnie prosto. Włączamy i wyłączamy wibrator, przytrzymując środkowy przycisk. Ten sam guzik zmienia rodzaje wibracji, a strzałki służą do regulowania mocy wibracji. Zanim jednak dacie się ponieść seksownym rytmom, Bonnie trzeba naładować. Końcówkę ładowarki wciskamy w maleńką dziurkę z drugiej strony panelu sterowania i podłączamy do laptopa lub przejściówki (można ją zwinąć z ładowarki do telefonu). Po 1.5 godzinie wibrator jest gotowy pracować 3 godziny bez przerwy. Poniżej krótki filmik odnośnie działania wibratora:

 

Wszelkiego rodzaju wibratory i inne gadżety do eksploracji naszych intymnych wnętrz używamy w komplecie z lubrykantem. To ułatwia i uprzyjemnia aplikację. Do silikonowych zabawek ZAWSZE kupujemy lubrykant na bazie wody. Silikonowa wersja uszkodzi nasze erotyczne zabaweczki z silikonu, co skończyłoby się jak pożegnanie z ulubionym serialem – potokiem słonych łez.

Svakom Bonnie wibrator

Svakom Bonnie nasza opinia

Szczerze pisząc, jako kobieta miałam już do czynienia z wibratorami, ale zwykle były to tanie, plastikowe gadżety na baterie, które nie wywoływały we mnie jakiejś nadmiernej ekscytacji. Na pewno nie wpadłabym na to, by wziąć je do zabawy z Łukaszem, bo tylko by przeszkadzały. Svakom Bonnie to wydatek około 200 zł, czyli jest odrobinę tak jak z odkurzaczem. Płacisz trochę kasy ale masz sprzęt na lata. Oto garść informacji, które wynikają z profesjonalnych testów:

 1. Svakom Bonnie jest solidnie wykonany i bardzo przyjemny w dotyku. Można go moczyć, pluskać się z nim w wannie i wywijać w łóżku erotyczne pląsy.
 2. Rodzaje wibracji zaczynają się od ciągłych jednostajnych, poprzez przerywane, aż po mieszane. Z racji na 2 silniczki, Svakom Bonnie wibruje mocno i mnie wystarczały w zupełności spokojniejsze wibracje. Najmocniejszy tryb sprawdzi się w masażu innych stref erogennych na ciele. Łechtaczka i wnętrze pochwy to jednak wrażliwe miejsca 🙂
 3. Svakom Intelligent Mode to bystry tryb, który sam steruje wibracjami, by doprowadzić użytkowniczkę do orgazmu bez jej ingerencji. Osobiście nie podobał mi się miks różnych trybów i wolałam masaż jednym, wybranym. Poza tym Intelligent Mode jest niepotrzebny, gdy masuje Cię inteligentny kochanek 😀
 4. Końcówka wnikająca w pochwę jest elastyczna i stosunkowo nieduża, więc bez obaw Svakom Bonnie sprawdzi się u początkujących amatorów gadżetów erotycznych.

Podwójny wibrator Svakom Bonnie dostarczył nam mnóstwo przyjemności. Mnie bezpośrednio, a Łukasz był operatorem bardzo zadowolonym ze swojej funkcji 🙂

Svakom Bonnie to wibrator doskonały do:

 • Pieszczot ciała podczas gry wstępnej
 • Intensywnych orgazmów łechtaczkowych
 • Przyjemnej zabawy w parze oraz samotności

Odpowiedz