lifestyleporady

Najlepszy masaż w Twoim życiu – niezawodny poradnik

Najlepszy masaż w Twoim życiu/poradnik

Przy okazji niedawno opublikowanej recenzji balsamów do masażu, opowiemy troszkę, jak wykonać taki perfekcyjny zabieg erotyczny. Wiedza buduje pewność siebie, a jedno i drugie zawsze się przydaje 🙂 Tak więc olejki w dłoń, ciuszki out i bierzemy się za masaż!

Powiedz NIE sztucznej atmosferze!

Zestaw świec o zapachu chemicznych róż, które pachniały ładnie tylko w wyobraźni sprzedawcy. W tle muzyka, oboje jej nie lubicie, ale musi być taka, bo to specjalna playlista romantyczne kawałki do seksu! Uhm, powinni napisać Romantyczne kawałki, po których zrezygnujesz z seksu. Na zawsze. Do tego specjalnie wyselekcjonowana pościel, dom na błysk, światła przygaszone. Idealny nastrój. Nastrój, którego oboje nie czujecie.
Pierwsza zasada: doskonały masaż Powinien być totalnie w Waszym stylu. Filmy mogą być inspiracją, ale pamiętajcie, że nic nie wygląda zwykle jak w telewizji. Bez filtrów z instagrama płatki róż na łóżku wypadną ubogo.

Podążaj za emocjami

Nie tylko swoimi, Wy egoistyczne bestyjki 🙂 Skupcie się na uczuciach partnera! Reakcja ciała osoby masowanej to najlepsza wskazówka co do techniki masażu. Lżej, mocniej, w innym miejscu, będziesz wiedzieć. I nie, nie potrzebujesz dyplomu z psychologii, żeby odczytać mowę ciała miłości swojego życia. Nawet nie dyskutuj.

Nie bój się rozmawiać

Jeżeli jednak masz trudności z intuicyjnym odczytywaniem emocji partnera, nie bój się pytać. Kto pyta, nie błądzi! A przynajmniej ma szansę uszczęśliwić drugą połówkę. Pytania będą super zwłaszcza wtedy, gdy zadasz je w zmysłowy sposób, na przykład szepcząc je prosto do ucha ukochanej osoby i kończąc klasycznym pocałunkiem w kark. Pocałunek w kark to najlepszy znak zapytania, jaki istnieje.

Jaki kosmetyk do masażu wybrać?

Po intensywnych testach awansowaliśmy (sami się awansowaliśmy) na specjalistów amatorów w dziedzinie akcesoriów do seksu. Uznaliśmy jednogłośnie, że do masażu erotycznego będącego wstępem do seksu, najlepiej sprawdzi się balsam,bo:

  • Szybko się wchłania
  • Nie będzie rozpraszał, gdy zmysłowy masaż przerodzi się w gorący seks
  • Olejek to kuszący produkt do dłuższego masowania

Najlepszy masaż: top 3 pozycje

  • Na brzuszku! Faworyt każdego leniwca. Leżysz sobie wygodnie, a partner masuje Ci plecy oraz tę część, gdzie plecy się kończą. Korzystna pozycja do zakończenia masażu niespodziewanym wejściem w zrelaksowaną partnerkę. Prawdziwy efekt wow!
  • Na krześle! Zmysłowa pozycja do masażu karku ukochanego. Jak już znudzisz się całowaniem i smyraniem okolic jego szyi, raz dwa możesz wskoczyć na jego kolana i pozwolić, by on wymasował Twoje wnętrze 🙂
  • Na plecach! Idealna pozycja do namiętnych pieszczot klatki piersiowej i brzucha. Nasmarowane olejkiem lub balsamem ręce naturalnie ześlizgną się prosto w punkt rozkoszy.

2 komentarze

Odpowiedz