Dla parMarkirecenzje gadżetówsvakom

Svakom Winni 2 – pierścień na penisa sterowany aplikacją

svakom winni 2svakom winni 2

Wszyscy wielbiciele zabawek erotycznych z pewnością mieli do czynienia lub słyszeli o marce Svakom. Sam dałem się przekonać oryginalnej kolorystyce i nowoczesnemu designowi, jaki oferuje producent. W ostatnim czasie na rynku gadżetów pomagających osiągnąć rozkosz seksualną pojawił się nowy produkt. To ulepszona wersja dobrze znanego pierścienia wibrującego Svakom Winni 2. Miałem okazję korzystać z obu pierścieni i mogę podzielić się z Wami wrażeniami. Czym się różni Winni 2 od swojego poprzednika? Co oferuje? Czy warto włączyć go do swojej kolekcji gadżetów?

svakom winni 2

Jak wygląda Svakom Winni 2?

Marka Svakom istnieje na rynku od 2012 roku i stale zdobywa prestiżowe nagrody w branży zabawek erotycznych. Nic dziwnego, producent oferuje najwyższą jakość swoich produktów, aby zapewnić wysoką jakość życia seksualnego swoich klientów. Cechę tę widać już po pierwszym spojrzeniu na Svakom Winni 2. Gadżet zachwyca elegancją — połączenie czerni ze złotem to moje ulubione zestawienie kolorystyczne, które wygląda bardzo luksusowo. Wcześniejsze propozycje od producenta były zwykle w kobiecych, pastelowych kolorach. Winni 2 to propozycja, która przypadnie do gustu także mężczyznom, jeśli chodzi o kwestie wizualne. W przeciwieństwie do swojego poprzednika, którego dolna część jest gładko zaokrąglona, Winni 2 jest w dolnej części podzielony na pół, tworząc dwie zwężające się części.

Dzięki takiemu rozwiązaniu Winni 2 lepiej dopasowuje się do kształtów łechtaczki niż jego pierwsza wersja i zapewnia stymulację w odpowiednim miejscu. Jeśli chodzi o rozmiary ma on 92,7 x 39,7 x 46,1 mm, natomiast waży 49 g. Jest spory jak na pierścień wibracyjny, ale trzeba wziąć pod uwagę, że to zabawka wielofunkcyjna, która jest jednocześnie pierścieniem erekcyjnym, jak i stymulatorem łechtaczki. Rozmiarem przypomina standardowe masażery. Sprawdził się w podróży, nie zajmuje dużo miejsca w bagażu, można go zabrać ze sobą wszędzie, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zabrać go ze sobą zarówno na wspólny jak i samodzielny wyjazd. Winni 2 zrobiony jest z aksamitnego, miękkiego silikonu, który oczywiście najlepiej współpracuje z lubrykantem na bazie wody. 

Co oferuje Svakom Winni 2?

Pierścień erekcyjny Svakom Winni 2 nie jest przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn. To propozycja, która sprawdzi się doskonale także w przypadku par, czy samodzielnych kobiecych igraszek. Winni 2 wystarczy wsunąć na penisa, a nasadka wibracyjna przy każdym pchnięciu dodatkowo stymuluje łechtaczkę. Zabawka jest łatwa w użyciu i wygodna w sterowaniu — wystarczy nacisnąć przycisk na urządzeniu lub na pilocie. Moją partnerkę gadżet zdobył pięcioma trybami wibracji o różnych intensywnościach, mnie — opóźnieniem momentu wytrysku. Gadżet sprawdził się nie tylko w łóżku, ale również w wannie. Jego wodoodporność wpływa też na łatwość czyszczenia. 

svakom winni 2

Czy warto kupić Svakom Winni 2?

Zabawka oferuje pięć programów pracy oraz pięć poziomów intensywności, a dodatkowo program Svakom Intelligent umożliwia ustawienie wibracji, które dopasowują się do użytkownika. Mamy więc 26 różnych sposobów na stymulację łechtaczki, a przy tym wszystkim cały czas może dochodzić do penetracji. Winni 2 może połączyć się przez Bluetooth z aplikacją Svakom na smartfonie, dzięki czemu samodzielnie możemy ustawić rodzaj wibracji. Dodatkową nowością odróżniającą Winni 2 od poprzednika są diody LED, które odzwierciedlają wibracje. 

Gadżet posiada praktyczną torbę do przechowywania oraz kabel USB do ładowania. Żywotność baterii wynosi około godziny, natomiast czas jej ładowania to 1,5 godziny. 

svakom winni 2

Moja opinia o Svakom Winni 2 

Czy polecam Svakom Winni 2? Jak najbardziej. To zabawka erotyczna, która sprawdza się zarówno do wspólnych igraszek, jak i do samodzielnej zabawy, kiedy drugiej połówki nie ma w pobliżu. Unikalny kształt pozwala na idealne dopasowanie do części intymnych, więc wibracje są skupione w tych miejscach, w których powinny. Kilka różnych trybów wibracji, różne intensywności oraz kolorowe światła LED pozwalają na niezapomniane doświadczenia. Winni 2 to gadżet dyskretny, aksamitnie miękki, elegancki i wielofunkcyjny.

Producent zadbał o wysoką jakość wykończenia i bezpieczeństwo użytych materiałów. Dzięki Svakom Winni 2 nasz seks jest dłuższy, nie mam problemów ze stanem gotowości, a dodatkowa stymulacja łechtaczki sprawia, że orgazmy mojej partnerki są niezwykle intensywne. To kolejna propozycja od tego producenta, którą warto mieć w swojej szufladzie z pomocami do osiągania spełnienia seksualnego. Do tej pory marka kojarzyła mi się z pastelowymi kolorami i uroczymi projektami, natomiast Winni 2 to elegancki i luksusowy gadżet, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Odpowiedz