lifestyleporady

Top 5: Miejsca do seksu, które się NIE sprawdzają

top 5 miejsca do seksu złe

Z reguły nie lubimy opuszczać romantycznych wyobrażeń znanych z filmów i książek (Patrycja nie lubi) i boleśnie lądować tyłkiem na betonie realizmu. Ktoś jednak musi poświęcić się dla dobra ogółu. Oto miejsca do seksu, które grożą obitym tyłkiem, pożarem mięśni (nie mylić z ogniem namiętności) i otarciami w miejscach, których nie chcemy ocierać:

 

1. Podłoga: Oczywista sprawa, ale czasem człowieka poniesie i potem trzeba się tygodniami masować, żeby odzyskać władzę w mięśniach. Chociaż w filmie Marzyciele seks na podłodze wyglądał bardzo namiętnie (nie pokazali otarć na kolanach), to leżenie na kuchennej podłodze gołymi plecami boli jak upadek kanapki masłem do dołu. Kłuje aż w samym sercu.

2. Auto: To miejsce dyskryminuje osoby z długimi kończynami. No nie ma się jak zapakować, żeby było wygodnie. Dostępna jest tylko jedna pozycja: Na precla. Poskładany jak chiński zegarek pilnujesz tylko, by w ferworze uczuć, nie walnąć głową w dach, co nigdy się nie udaje. Seks ma zwalczać ból głowy, a nie go wywoływać!

3. Przymierzalnia: Miejsce powodujące otarcia psychiczne. Serio kogoś kręci bzykanie w akompaniamencie wrzasków: Przynieś mi większe, w te nie wchodzę! Do tego kroki kupujących Grażyn i Januszy niebezpiecznie blisko cienkiego materiału, za którym się znajdujecie. Jasne, adrenalina skacze, ale gdzie tu miejsce na miłosne fajerwerki i okazanie czułości?

4. Publiczna toaleta, czyli jakby tu się ustawić, żeby było sterylnie… Toalety publiczne to dość znany motyw, ale średnio kuszący. Podobnie, jak w przymierzalni nie ma tu miejsca na uczucie. W ogóle nie ma tu miejsca.

5. Łono natury: Wschód albo zachód słońca to wspaniała rzecz. Gałęzie/piasek/liście/pająki we włosach już mniej. Poza tym nie da się podziwiać natury, kiedy walczysz z utratą władzy w nogach, a Twój kręgosłup krzyczy niczym ulubione jeansy, kiedy po świętach wciskasz je na swój dobrze odżywiony tyłeczek (dupsko).

Gwoli wyjaśnienia, nie jesteśmy emerytami. Po prostu lepszą mamy kondycję intelektualną niż fizyczną. Niech pierwszy rzuci pączkiem ten, kogo nie bolą akrobacje! Nie wszystkie miejsca do seksu są dobre 😀

 

1 komentarz

Odpowiedz