lifestyleporady

Kobiety w sypialni: co podnieca kobiety w łóżku?

Kobiety w sypialni co podnieca kobiety w łóżku

Kobiety wypracowały sobie opinię prawdziwych łóżkowych tyranów. Faceci łamią sobie głowy, zastanawiając się, w czym tkwi sekret spełnienia kobiety w sypialni. Delikatnie, czy na ostro? Gdzie ją dotykać? Co je podnieca: męskość, czy pieniądze? Dlaczego odmawia seksu? Postanowiliśmy się bliżej przyjrzeć kobiecej przyjemności. Wnioski mogą Was zaskoczyć…

Nastrój, czy technika? Co podnieca kobiety w sypialni?

Myślisz, że wielki penis to odpowiedź na wszystkie problemy w sypialni? Kochany, nawet największy członek nie dorówna tej górze lodowej, jaką są relacje damsko-męskie. Uważasz się za dobrego kochanka? To dobrze, plus dla Ciebie, pewność siebie w łóżku wskazana.

Sama technika to jednak mały ułamek seksualnej satysfakcji kobiety w sypialni. Fajnie, jeśli umiesz wytrzymać długo, ale jeśli odpowiednio jej nie rozpalisz, to możesz ruszać biodrami, aż do zawału. Nastrój ma znaczenie! A dokładniej wszystko to, co kręci się wokół seksu, nie sama penetracja. To dlatego pary sięgają po wibratory sterowane smartfonem, żeby zacząć seks wcześniej, nastroić się i podniecić.

Może Twoja partnerka lubi słodkie słówka, a może wręcz przeciwnie, woli trochę poświntuszyć? Nie wiemy, nie znamy Twojej partnerki, ale zakładamy, że masz wiedzę, jak ją erotycznie nastroić. Nie obchodzą nas Twoje wymówki, wysil się i metodą prób i błędów badaj, co ją podnieca najmocniej. Na początek polecamy zagrania rodem z filmu: randka, kwiaty, komplementy mówiące jej, że jest wyjątkowa.

Nie traktuj jej jak każdej

Uparcie przerzucasz partnerkę do pozycji na pieska, bo wyczytałeś w necie, że kobiety w sypialni to lubią? Wiemy, że od kobiet ciężko oderwać wzrok i myśli, ale zakładamy, że w łóżku spędzasz chwilę z jedną z nich. W przypadku pojedynczej kobiety statystyka się chowa. Nie szukaj poradników, tylko spójrz w oczy tej piękności, która Cię przeraża i odkryj jej najskrytsze tajemnice!
Serio, to nie takie trudne. Wystarczy na przykład przed seksem POGADAĆ O SEKSIE. Wiecie, jak to rozpala zmysły? Winko, kolacja i pytanie na twarz: jakie pozycje lubisz? Czy jest coś, co chciałabyś spróbować?

Każdy porządny facet może być Bad Boyem

Kobiety lubią konkretnych facetów. Takich, którzy nie boją się rozmawiać i w razie potrzeby przejąć inicjatywy. Nie chodzi o to, że masz jej rozkazywać, ale śmiało przedstawiać swoje pomysły. Podjąć decyzję, gdzie zabierasz ją na randkę. Nie ma nic gorszego niż dorosły facet, który nie wie czego chce.

Mężczyźni błędnie rozumieją, że kobiety szaleją za chamskimi kolesiami, którzy na pierwszej randce zaczynają od świńskich aluzji. Otóż jest odwrotnie. Chcesz ją rozgrzać do czerwoności? Ani razu nie wspominaj o tym, jak bardzo Ci się podoba. Zero aluzji do seksu. Zaczaruj ją swoją pewnością siebie (może być udawana, serio nikt się nie zorientuje), SŁUCHAJ, co do Ciebie mówi i wykazuj zainteresowanie.

Bad Boye są fajni, dlatego że zawsze wiedzą, co robić. Wybierz miejsce randki, zaproponuj termin. Unikaj wyrażeń “nie wiem, ty zdecyduj, obojętne”. Jeśli dostosujesz się do naszych rad, możesz być pewien, że niezależnie od Twojego wyglądu i grubości portfela wzbudzisz erotyczne zainteresowanie kobiety.

Kobiety w sypialni: Spraw, by poczuła się bezpiecznie

Faceci rzadko poświęcają uwagę uczuciom, które związane są z wątpliwościami dotyczącymi seksu. Kobiety mają zupełnie odwrotnie: nie boją się przyznać, że nie czują przyjemności, nie mają ochoty na seks, albo boją się konsekwencji seksu bez zabezpieczenia. Seks nigdy nie będzie udany, jeśli dziewczyna czuje się niepewnie.

 

Wracając do prezerwatyw. To chyba najtańsze, co może być w związku i seksie. A ile daje! Prezerwatywa chroni przed chorobami wenerycznymi i skutecznie zapobiega niechcianym ciążom. Pamiętajcie o tym i zawsze miejsce pod ręką gumkę z dobrym terminem. Na pewno spodoba Wam się opcja anonimowych zakupów: prezerwatywy na sztuki. Dostępne wszystkie rodzaje prezerwatyw! Pokaż jej, że jesteś ODPOWIEDZIALNY.

Myślicie sobie pewnie, że gdyby tekst dotyczył facetów, skończyłby się po jednym akapicie. Cóż, można zakładać, że facetowi do udanego seksu wystarczy kobieta, ale to płytkie podejście. Każdy jest inny, a ludzie często mówią jedno, a myślą drugie. Mężczyźni również.

Odpowiedz