leloPrezerwatywyrecenzje gadżetów

Mistrzowska jakość prezerwatyw lateksowych Lelo Hex

prezerwatywy lelo hex

Dzisiejszy temat idealnie można porównać do dwóch stron medalu: fantastycznej, którą stanowi seks oraz praktycznej ze skłonnościami do bolesnego realizmu, którą są prezerwatywy.

Prezerwatywy do seksu – które wybrać?

Zabezpieczenie przed chorobami przekazywanymi drogą płciową, czy nieplanowaną ciążą to oczywiste funkcje prezerwatyw. Wszyscy wiemy, że z tego względu prezerwatywy muszą być:

 • Mocne, żeby móc bez stresu bzykać się w rytmie heavy metalu
 • W terminie przydatności, bo przeterminowane kondomy łatwo pękają (Po prostu się nie nadają, nie próbuj)
 • Nieuszkodzone, bo uszkodzone nie chronią przed niczym i tylko psują dobry seks
 • Jednorazowe (Zostało nam jeszcze tyle wiary w ludzi, by mieć nadzieję, że to oczywiste)

Myślę, że wiele par podziela naszą niechęć do prezerwatyw, które robią za barierę czuciową dla kochanków. Są jednak stałym elementem życia seksualnego. Nigdy nie wiemy, które prezerwatywy kupić. Biorąc je w pośpiechu, nie zwracamy uwagi, że dostępne są różne rodzaje, i że przyjemność z seksu może być większa!

lelo hex

Prezerwatywy lateksowe Lelo Hex – najcieńsze prezerwatywy

Marka Lelo cieszy się wyjątkowo dobrą opinią na rynku gadżetów erotycznych. Zyskała nawet miano najbardziej ekskluzywnej marki. Z tym wiąże się niestety wysoka cena prezerwatyw, jednak nie aż tak wysoka, by nie móc sobie na nie pozwolić. Komplet trzech prezerwatyw lateksowych kosztuje około 40 zł. To cena biletu otwierającego wrota do zupełnie nowych doznań w seksie! Co wyróżnia najcieńsze prezerwatywy Lelo Hex?

 • Skonstruowane na wzór plastrów miodu (połączone sześciokąty) są wyjątkowo mocne
 • Lateksowa powłoka mierzy zaledwie 0.045 mm! Tak cienka struktura umożliwia czucie temperatury partnera i znacznie wzmacnia przyjemność
 • Cienkie prezerwatywy Lelo rozciągają się i idealnie dopasowują

My korzystamy z Lelo Hex na zmianę ze zwykłymi prezerwatywami i różnica jest zauważalna, nawet jak się nad tym nie zastanawiasz.

Lelo Hex opinia

Czynniki, które wyróżniają prezerwatywy Lelo Hex, dotyczą cech, których brak niesamowicie irytuje całe armie ludzi. Komfort prezerwatyw Lelo można dosłownie poczuć na własnej skórze, gdyż:

 • Opakowanie otwiera się z prędkością światła
 • Prezerwatywa jest tak ułożona, że raz-dwa wsuniesz ją na Miecz bez chwili zastanowienia, która strona jest prawidłowa
 • Końcówka nawilżona jest odrobiną lubrykantu, więc nie potrzebujecie niczego dodatkowego
 • Cienkie prezerwatywy Lelo Hex idealnie dopasowują się do Miecza, nie ma mowy o zsuwaniu się!

lelo hex

Dopracowane akcesoria do seksu to najlepsze akcesoria. Im bardziej interesujemy się produktami z tego zakresu, tym bardziej widać, jak wiele fantastycznych gadżetów jest na wyciągnięcie ręki. Przekonajcie się sami, że nasza pozytywna opinia o tych prezerwatywach nie jest przesadzona! Testowanie nowych rzeczy to świetna zabawa, a najlepsze prezerwatywy Lelo Hex na pewno Was nie zawiodą!

Odpowiedz