masturbatoryrecenzje gadżetów

Tenga Egg – szalenie dyskretny masturbator

Tenga egg masturbator

Nie jestem fanem męskich masturbatorów, jednak Tenga Egg to gadżet, który mnie do siebie przekonał. Wcale nie dlatego, że do złudzenia przypomina jajko, chociaż to fascynujące.

Tenga Eggs masturbatory dla mężczyzn

Nie jestem ekspertem, ale japońska marka Tenga ma sporo gadżetów specjalnie dla panów. W sumie ich oryginalność staje się bardziej zrozumiała, kiedy wiesz, że to z Japonii. Tam po prostu innowacyjne pomysły to chleb powszedni. Tenga Eggs to seria mini masturbatorów, które do złudzenia przypominają, jak sama nazwa wskazuje, jajka. Brzmi strasznie, ale w ostatecznym rozrachunku kończy się całkiem sexy.

Tenga egg masturbator

 

Tenga Egg masturbator męski: działanie

Każde z pojedynczych Tenga Egg różni się między sobą wzorem opakowania (niesamowite) oraz wewnętrzną strukturą, wykonaną z miękkiego polimeru wzbogaconego o indywidualne wypustki, które mają za zadanie masować penisa aż do szczytu przyjemności. Oczywiście nie robią tego same, potrzebujesz (a jakże) ręki. Zatem po kolei:

  • Odpakuj Kinder Niespodziankę, to znaczy Tengę Egg, czystymi dłońmi
  • We wnętrzu miękkiej struktury w kształcie jajka ukryta jest instrukcja i saszetka lubrykantu. Wyjmij je

Tenga Egg masturbator

 

  • Wlej lubrykant tam, skąd go wyjąłeś
  • Nałóż gadżet na najlepszą część siebie, czyli penisa (na ogórka też możesz, ale wtedy nie poczujesz nic poza żalem)

Tenga Egg masturbator

 

  • Wykonuj dobrze znane, rytmiczne ruchy prawą lub lewą dłonią albo poproś o to partnerkę

Tenga Egg to gadżet, który bez problemu można użyć w parze. Ukochana nie będzie miała nic przeciwko, jeśli trochę poleżysz bezczynnie i skorzystasz z masażu. Potem płynnie można przejść do seksu, a dziewczynę w nagrodę wymasować dodatkowo wibratorem.

Jednorazowy masturbator Tenga Egg opinia

Z natury jestem czepliwy, ale ciężko jest przyczepić się do czegoś tak…praktycznego. Tenga Egg może wygląda jak jajko, ale to tylko opakowanie. Korzystając z gadżetu, nie czujesz się jak cichy zboczeniec i to mi się podoba. Poza tym to fajna zabawka do gry wstępnej. Sposób na dodatkową przyjemność.
Tenga Egg jest jednorazowe, więc czyszczenie gadżetu nie będzie problemem. Wszyscy leniwi faceci mogą zatem odetchnąć z ulgą. Koszt jednego jajka to około 25 zł. To prawda, że w Biedronce dostaniesz 10 jajek za 5 zł, ale na pewno się nimi nie zabawisz, dlatego nie narzekaj. Dodatkowo uważam, że dobrze jest najpierw skorzystać z jednorazowego masturbatora, zanim kupi się wielorazowy gadżet, który kosztuje już parę stów więcej.

Tenga Egg masturbator
Moja opinia daje do zrozumienia, że Tenga Egg to prosty sposób na nowe doznania. Nie ma możliwości, żeby coś poszło nie tak. Nie kopnie Cię ani prąd ani ukochana. Takie jajko można też podarować komuś w ramach humorystycznego prezentu, z którego zadowolony będzie każdy facet!

1 komentarz

Odpowiedz