Bez kategoriiciekawostkilifestyle

Sekret pięknej skóry – porządny orgazm!

Co, jeśli sekret pięknej urody Koreanek nie tkwi w pielęgnacji? Może zamiast kremów z esencją z biednego ślimaka lub krwi dobrze odżywionych dziewic, warto skusić się na zabieg SPA, który możesz wykonać w domu? Orgazm łączy w sobie wszystkie cechy relaksującego zabiegu: odnawia, odżywia, poprawia samopoczucie, relaksuje i nawet nie musisz ruszać z domu swej szanownej dupki!

Tani i prosty sposób na doskonałą cerę – orgazm

Pamiętam, jak moja babcia przysłuchiwała się rozmowie dwóch nastolatek, czyli mnie i mojej kuzynki. Narzekałyśmy na nędzną kondycję młodzieńczej cery, której wtedy jeszcze nie dało się wyprasować na Instagramie ani przykryć 11 warstwami kosmetyków do rzeźbienia swojej twarzy na nowo. Rozbawiona babcia, z mieszaniną zawstydzenia i nonszalancji, wypaliła:

  • Najlepszy sposób na ładną skórę to seks!

Po czym odwróciła się od naszych zszokowanych buziek, by zamieszać w garach. Swoją drogą garnki mogą wiele powiedzieć o samopoczuciu danej osoby, nie uważacie?

  • Spokojne i rytmiczne stukanie w kuchenne przyrządy oznacza, że gotujący jest zrelaksowany i śmiało możesz podbijać z interesem.
  • Głośne, ale przypadkowe uderzenia w gary mogą zdradzać poirytowanie lub problemy z koncentracją.
  • Agresywne napieprzanie w patelnię z sosem może oznaczać, że w Twojej kuchni stoi Magda Gessler lub osoba gotująca awanturę na miarę Kuchennych Rewolucji!

Gdy słyszysz podejrzane odgłosy z kuchni, najlepiej idź zajmij się czymś w odległej części mieszkania, poza polem rażenia. A później nie zapomnij pochwalić obiadku, zwłaszcza gdy będzie niedoprawiony. Tymczasem wracajmy do tematu!

Pozytywne skutki regularnego seksu

Wstęp o naukowcach sobie daruję, bo wiadomo, że brak konkretnych dowodów wskazuje na nierzetelne badania, a takimi nie ma sensu się zajmować. Czasami od mądrości amerykańskich naukowców podejrzanej maści lepiej posłuchać mądrości ludowych. Głównie dlatego, że nie opierają się na teoretyzowaniu a praktyce. A zatem fama głosi, że soczysty seks i orgazm:

  • Przyspiesza wydalanie toksyn z organizmu.
  • Podkręca krążenie krwi, które dostarcza tlen i inne niezbędne składniki z zaangażowaniem godnym podziwu (i nagrody w postaci dobrego jedzonka, bo po seksie trzeba przecież uzupełnić kalorie).
  • Seksualne wygibasy modelują sylwetkę, poprawiają kondycję i ujędrniają skórę.
  • Dobry seks równa się dobrej odporności, chociaż po seksie czujemy się zmęczeni, to nasze ciało tak naprawdę dostaje zastrzyk zdrowia.

Na pewno nie wymieniłam wszystkiego, ale powyższe czynniki przekładają się na wygląd skóry twarzy. Nie potrzeba dowodów naukowych, by zauważyć poprawę ogólnego wyglądu i samopoczucia utrzymujące się nawet do kilku dni po udanym zbliżeniu.

Masturbacja jest za…

Zajebistym pomysłem o każdej porze dnia! Single lub pary, które nie mają ochoty na częsty seks, nie powinny czuć się pokrzywdzone. Masturbacja ma również korzystny wpływ na nasz organizm. Kluczowy w tym wszystkim jest orgazm, który stanowi eksplozję przyjemności, wyrzut hormonów i  sprawia, że krew pędzi jak szalona, by naładować wszystkie organy ekstraktem z witalności i dobrego samopoczucia.

Zrozumiałe, że wielu z nas wstydzi się mówić na głos o potrzebie erotycznego samozadowolenia od czasu do czasu. Spokojnie, nie musisz ogłaszać na Facebooku, że właśnie przeżywasz chwilę rozkoszy z wibratorem, po prostu to zrób. Nikt nie będzie wiedział,  a Ty poczujesz się wybornie. Masturbacja to trochę taki relaks instant. Kilka minut roboty, a stres opada podobnie jak po pełnowymiarowym seksie.

Odpowiedz