Masażery łechtaczkirecenzje gadżetówsatisfyer

Satisfyer Pro Traveler: daj się ponieść erotycznej podróży

Satisfyer pro traveler

W poszukiwaniu idealnego gadżetu warto sięgnąć do grupy zabawek erotycznych określanych jako masażery. To gadżety mające szansę trafić w gusta większości pań, zwłaszcza tych, które nie miały wcześniej do czynienia z narzędziami do przyjemności. Czy Satisfyer Pro Traveler to gadżet idealny?

Satisfyer Pro Traveler bezdotykowy masażer łechtaczki

Bezdotykowy masażer łechtaczki to gadżet, który nie sprawia przyjemności przez wibracje, a fale ssące, które uderzają we wrażliwe miejsca łechtaczki z różną częstotliwością. Bezdotykowość nie oznacza oczywiście, że masażer zadowoli Cię telepatycznie, przyłożenie do skóry jest konieczne, ale fale uderzają w skórę z odległości.

Satisfyer pro traveler

Satisfyer Pro Traveler erotyczne działanie i wygląd zabawki

Satisfyer Pro Traveler, typowo dla masażerów łechtaczki, mieści się w dłoni. Wykonany z dbałością o detale, ma przyjemny, ciemny kolor ozdobiony wstawką w kolorze różowego złota. Magnetyczne zamknięcie kryje w sobie biały, miękki silikon zakończony dzióbkiem. To właśnie on służy do szukania wrażliwych punktów na łechtaczce.

Satisfyer pro traveler

Masażer jest oczywiście wodoodporny, więc zmysłowe uniesienia można przenieść także do wanny, a czyszczenie nie przypomina operacji na otwartym sercu. Zabawka nie wymaga także korzystania dodatkowo z lubrykantów, chociaż nikt Ci nie zabroni, jeśli masz ochotę.

Opinia o Satisfyer Pro Traveler

Moja recenzja o Satisfyer Pro Traveler pragnie przekazać, że mały skubaniec posiada kilka bardzo przyciągających funkcji:

  • Magnetyczne zamykanie. To zabezpiecza przed dostawaniem się do środka zanieczyszczeń, a Satisfyer Pro Traveler nie wymaga dodatkowej osłonki. Dlatego poleca się go na podróże.
  • Moc urządzenia jest bardzo optymalna, nie za słaba, nie za mocna. Świetna dla kobiet, które mocno czują dotyk w strategicznym miejscu. Jak znajdziesz najbardziej unerwiony punkt łechtaczki i trafisz w niego Travelerem, to ciężko Ci będzie zejść na Ziemię.
  • Mały, elegancki, wygodnie ładowany i prosty w czyszczeniu. W sam raz dla pań, które nie lubią się przemęczać.

Satisfyer pro traveler

  • Podróżnik jest w miarę tani, a naprawdę dobrze wykonany. To nie jest gadżet w typie tych, które kupujesz by uświetniały dno szafy.

Masażery łechtaczki to urządzenia, które najbardziej mnie kuszą. Samo trzymanie gadżetu w dłoni sprawia mi przyjemność, bo jest fajny w dotyku i wiem, że zaraz odlecę. A gdy Patrycjusz postanawia się wtrącić, odlatuję podwójnie. Uważam, że to urządzenie dobre zwłaszcza dla wrażliwych kobiet, które intensywnie odbierają każdy dotyk. Dla takich dziewczyn zwykły wibrator może być zbyt mocny, jak na przykład turbo wibrator Satisfyer Master Nature, który mógłby służyć Buffy do zwalczania wampirów.

masażer

Czy uważam, że Satisfyer Pro Traveler ma wady? Owszem, wszystko ma jakieś wady, ale nie w tym wypadku nie wpływają one na to, że moja opinia o tej zabawce jest doskonała. Powiem tylko, że masażer czasem wydaje takie dźwięki, że mam ochotę się roześmiać. Nie jest tak cichy, jak głoszą sprzedawcy, ale producenci gadżetów erotycznych nawet traktor nazwaliby cichym i dyskretnym. Po prostu tak już mają. Niepokojące dźwięki, które od czasu do czasu wydaje Traveler, rozpraszają tylko zanim się do nich przyzwyczaisz. Drugą wadą może być konieczność ładowania masażera nawet do 8 godzin, na szczęście tylko za pierwszym razem.

Odpowiedz