recenzje gadżetówsatisfyerwibratory

Satisfyer Vibes Master Nature wibrator czy narzędzie do samoobrony?

satisfyer vibes master ogromny wibrator

Na takie specjały, jak Satisfyer Vibes Master Nature powinna być osobna zakładka: Gadżety erotyczne, które przerażają i fascynują jednocześnie. Jeżeli nudzą Cię drżące leciwe wibratory z podrzędnego seks shopu i chcesz czegoś, co nie będzie dyskretne, a jednoznacznie będzie kojarzyło się z ostrym seksem – ten gadżet jest dla Ciebie!

Satisfyer Vibes Master Nature – duży i mocny wibrator punktu G o kosmicznej sile rażenia

Imponujący wibrator w kształcie penisa z serii Satisfyer Vibes przyfrunął do nas w paczce od producenta, która pełna jest specjałów dla każdego. Od razu zwrócił naszą uwagę, bo nie da się przeoczyć takiego sprzętu!

Satisfyer Vibes Master Nature

 • Master zrobiony jest z silikonu, bardzo bezpiecznego materiału, który nie uczula i jest aksamitny w dotyku
 • Wibrator punktu G posiada w miarę elastyczne ramię i spłaszczoną główkę, która ma doskonale sięgać tego wrażliwego miejsca w ciele kobiety
 • Dwa motorki wewnątrz wibratora oferują porządne 12 trybów mocnych wibracji, które rozchodzą się po całym Masterze, sięgając do każdego miejsca w Twoich majtkach
 • Naturalny wibrator wyposażony jest w wygodny uchwyt z panelem sterowania
 • Ładowany przez port USB będzie działał zawsze, kiedy tego pragniesz (o ile nie zapomnisz go naładować)

Największy wibrator dla kobiet?

Satisfyer Vibes Master Nature z pewnością nie jest wibratorem dla wszystkich kobiet, ponieważ ma rozmiar znacznie większy od standardowego:

 • Średnica sięga blisko 5 cm! Dokładnie jest to 4,7 cm, które i tak przeraża
 • Długość użytkowa wynosi około 17 cm, a cały wibrator ma prawie 24 cm
 • Silikonowy kolega waży blisko pół kilograma (dokładnie 427 g, wiem, znowu przesadzam)

W skrócie: to nie jest klasyczny penis. W połączeniu z intensywnymi wibracjami Satisfyer Master Nature staje się narzędziem do hardkorowej stymulacji. Cóż, jak decydować się na gadżet erotyczny, to niech to będzie coś imponującego 🙂

Satisfyer Vibes Master Nature – wibrator dla kobiety

Wibrujący gigant jest prosty w obsłudze. Przyciski znajdują się na uchwycie i mają następujące funkcje:

 • Master Nature włącza i wyłącza się, przytrzymując środkowy guzik
 • Górny i dolny przycisk służy do regulacji intensywności
 • Dolny przycisk, gdy dojdziesz już do najintensywniejszego momentu, służy do przeskakiwania między trybami wibracji

Satisfyer Vibes Master Nature

Satisfyer Vibes Master Nature jest wodoodporny, co oznacza, że możesz myć go wodnymi strumieniami (oraz zaciągnąć go do wanny w celu łatwiejszej aplikacji), oczywiście z użyciem środka antybakteryjnego do seks zabawek. Przyjemna zabawa może być niemożliwa bez środka pobudzającego w postaci partnera lub dodatkowego nawilżenia zapewnionego przez wodny lubrykant. Poniżej możecie zobaczyć wibracje gadżetu:

Wodoodporny wibrator Satisfyer Vibes Master Nature – dla kogo jest ten gadżet?

Duże wibratory wyglądają całkiem fajne i sprawiają wrażenie lepiej, mocniej stymulujących. Założenie jest takie, że im mocniej, tym lepiej, a to niekoniecznie prawda. Kobiece strefy intymne są niesamowicie wrażliwe i nie trzeba wiertarki udarowej, żeby osiągnąć szczyt seksualnego zadowolenia. Również w przypadku gadżetów erotycznych, to, co jest dla nas najlepsze to najczęściej wyłącznie kwestia gustu. I możliwości. Moje możliwości są za małe, by móc przetestować gadżet w pełni, natomiast uważam, że wodoodporny wibrator Satisfyer Vibes Master Nature to świetna propozycja dla:

 • Kobiet, które kochają wibracje tak intensywne, że po 20 minutach korzystania można zrzucić 2 kg
 • Miłośniczek konkretnych rozmiarów, które lubią porządne wypełnienie i masaż każdego zakamarka swojej intymnej kieszeni
 • Fanek realistycznych kształtów
 • Kobiet, które cenią sobie wysoką jakość i solidne wykonanie gadżetów erotycznych
 • Pań, które potrzebują niezłego sprzętu do samoobrony podczas samotnych spacerów ciemną ulicą

Satisfyer Vibes Master Nature

Ogromny wibrator opinia

Przyznam szczerze, że nie testowałam wibratora Satisfyer wewnętrznie, ponieważ nie jest to dla mnie komfortowy rozmiar i nie potrafię się rozluźnić wystarczająco, by móc go użyć. Natomiast wiem, że dla wielu z nas taki rozmiar może być kuszący i dawać niesamowite doznania. Moja opinia o tym wibratorze nie jest zła, ponieważ nie mam do tego powodów. Wykonany jest z dobrych materiałów, ma mocne wibracje i jakość, która jest gwarancją długotrwałego działania bez zarzutu. Także, moje drogie Panie, jest to gadżet warty zakupu.

Satisfyer Vibes Master Nature to naprawdę dobry, ogromny wibrator z silikonu, w dodatku stosunkowo tani (około 150 zł). Naturalnie nie będzie on dobry dla mało zaawansowanych kobiet. Świetnie sprawdzi się u pań, które lubią efekt wow w sypialni!

1 komentarz

Odpowiedz