recenzje gadżetówwibratory

Partner Multifun 1: jeden wibrator, setki możliwości!

Partner Multifun 1 jeden wibrator setki możliwości

Nie wszystkie wibratory są sztuczną podobizną genitaliów, za to większość posiada kształty tak dziwne, że nie mieści się to w głowie ( a co nie mieści się w głowie, z pewnością wejdzie gdzie indziej ^^). Często pierwsze spotkanie z nowym gadżetem wywołuje myśl: O czym oni do cholery myśleli, produkując tego kosmitę?. Jak dotąd bliższe spotkania z obcymi dziedziny erotycznej były dla nas całkiem satysfakcjonujące. Jak było tym razem?

Pierścień erekcyjny, który spodoba się każdemu!

Wiecie, pierścienie erekcyjne mają pozytywny wpływ na erekcję, jednak zamontowanie takiego krążka u podstawy penisa wymaga odrobinę cierpliwości. No i nie każdy pan będzie zadowolony z mocnego ucisku w miejscu, które bardzo sobie ceni. Pierwszą zaletą wibratora Partner Multifun jest jego otwarta i elastyczna konstrukcja, która ułatwia uplasowanie gadżetu w pożądanym miejscu.
Ten niecodzienny wibrator wygląda jak fragment aksamitnego szkieletu. Jest lekki, odrobinę sztywny, ale wciąż elastyczny i delikatny w dotyku. Wszelkie dane techniczne prezentują się następująco:

 • Wodoodporność na poziomie 100%
 • Ładowanie USB
 • Aksamitna, silikonowa struktura
 • 13,5 cm długości
 • 3 zasilające motorki
 • Intensywne wibracje dostępne w 100 kombinacjach

Partner Multifun 1

Partner Multifun 1: wielokrotna zabawa czy dobry chwyt marketingowy?

Producenci reklamują gadżet jako wibrator o ponad stu możliwościach kombinacji. Skąd mogło wziąć się takie hasło, skoro wibrujących trybów jest 10? Spokojnie, producenci nie mają problemów z matematyką. Multifun zasilają aż trzy motorki, każdy w innej części zabawki. Dwa znajdujące się u dołu ramion działają osobno z głównym silnikiem, zatem 10 trybów wibracji na każdej części daje w sumie 100 różnych kombinacji. Dodatkowo gadżet pasuje aż do 14 miejsc na ciele, co między innymi umożliwia:

 • Masowanko biustu, szczypanie płatków uszu czy drażnienie dowolnych stref erogennych obu płci.
 • Wibrujące objęcia wokół penisa dostępne w kilku wersjach.
 • Podobną gimnastykę Partner Multifun może wykonać na łechtaczce.
 • Seks może odbywać się bez przeszkód w towarzystwie wibratora Multifun stabilnie umiejscowionego na penisie.
 • Partner Multifun da się również porwać do zabawy solo.

Partner Multifun 1

Recenzja: Najlepszy wibrator dla par?

Rzeczy, które zyskują miano najlepszych w związku to te, które odpowiadają obu partnerom jednocześnie, w podobny sposób. Wibratory dla par starają się być unikalne, ale nie zawsze pasują do fizjonomii danej pary, a wtedy z erotycznych uniesień zostaje uniesienie portfela na darmo. Recenzja wibratora dla par pokazuje, że Multifun jako jeden z nielicznych osobników erotycznego uniwersum dla par ma szansę pasować różnym typom budowy. W dodatku może być przykładany wszędzie i sprawdzi się nawet jako masażer czaszki, kiedy boli Cię głowa. Wibrator dostępny jest online już za nieco ponad 200 zł, co plasuje go w grupie gadżetów erotycznych w dobrej cenie. Tak, Multifun ma prawo być określany jako najlepszy wibrator dla par!

Partner Multifun 1

W porównaniu z innym testowanym wibratorem marki: sterowanym na pilota Partner Plus, zdecydowanie bardziej podoba nam się gadżet Multifun, mimo że jest bez pilota. To wygodne, dopasowujące się urządzenie dające wiele możliwości. Sprawdzi się nawet u osób niepewnych działania akcesoriów do seksu.

Partner Multifun 1: jeden wibrator, setki możliwości!
5 (100%) 1 głosy[ów]

Odpowiedz