Prezerwatywyrecenzje gadżetów

Aplikacja My.Size: odkryj idealny rozmiar prezerwatyw dla Ciebie!

Aplikacja My.Size

Kupujesz prezerwatywy z działu uniwersalne i dziwisz się, że jest Ci niewygodnie? Chciałbyś zmierzyć swojego penisa, ale ciężko Ci sięgnąć po miarkę? Oto rozwiązanie! My.Size odpowiedzią na Twoje problemy!

Rozmiar penisa, a prezerwatywy

Chociaż niewielu z nas ma odwagę, by nosić za małe bądź za duże gatki, to często nie zdajemy sobie sprawy, jak istotne jest prawidłowe dobranie prezerwatywy do rozmiaru członka. W większości po prostu nie przywiązujemy do tego wagi. Tymczasem źle dobrana gumka może być nieskuteczna i jest uciążliwa (bardziej niż zwykle). Zsuwanie się prezerwatywy albo nieprzyjemny ucisk nie powinny towarzyszyć Ci podczas noszenia gumki. Jeśli dotychczas miałeś problemy z dobraniem odpowiedniego rodzaju prezerwatyw, aplikacja My.Size jest dla Ciebie!

Aplikacja My.Size

My.Size aplikacja, czyli jak poprawanie zmierzyć penisa

Spokojnie, nie musisz niczego pobierać na swój telefon ani płacić. Sam pomiar zajmie Ci kilka sekund, nawet jeśli nie jesteś (i nigdy już nie będziesz) dobry z matmy. Do dzieła:

  • Włącz na telefonie funkcję automatycznego obrotu ekranu
  • Wejdź na stronę aplikacji My.Size
  • Wybierz język (polecam angielski, bo po japońsku za wiele nie zrozumiesz)
  • Przekręć telefon poziomo, a Twoim oczom ukaże się miarka z kolorowymi oznaczeniami

Aplikacja My.Size

  • Zadbaj, by Twój penis wstał i zaprezentował się (spokojnie, nie będzie zdjęć)
  • Zmierz obwód penisa, przystawiając go nad ekran. Wtedy dokładnie zobaczysz jak szeroki jesteś.
  • Zobacz, do jakiego numeru sięgasz i znajdź go po prawej stronie ekranu
  • Wciśnij numerek i ponownie obróć ekran, a odkryjesz tajemnicę idealnej prezerwatywy

Aplikacja My.Size

Dla większej przejrzystości zrobiliśmy nawet filmik:

Aplikacja pokazuje dokładny rozmiar prezerwatyw, których potrzebujesz i kilka szczegółów, które z pewnością Cię zainteresują. Od tej pory nie musisz brać byle czego jak nieuświadomiony Janusz. To tak, jakby przesiąść się ze złomowanego opla do nowiutkiego BMW – jazda jest nieporównywalnie lepsza.

Prezerwatywy My.Size

Bezpośrednio po dokonaniu pomiaru możesz dobrać idealne prezerwatywy, czy to biegnąc wesoło do sklepu, czy zamawiając wygodnie online. Prezerwatyw My.Size nie znajdziesz w każdym sklepie, a z doświadczenia wiemy, że interesują Cię tylko te najbliżej domu. Dlatego odpal zakładkę i przejrzyj ofertę, bo cenowo kondomy My.Size nie różnią się od innych, a dostępnych rozmiarów jest aż 7! Opakowania mają po 3, 10 lub 36 gumek, a najmniejsza paczka kosztuje około 15 zł. Większe bardziej się opłaca, bo jest droższe o nieco ponad 10 zł, a masz o 7 gumek więcej. W tym wypadku więcej znaczy więcej, więc nie żałuj hajsu na lateksowe wdzianko, bo będziesz zadowolony:)

Przetestuj aplikację, a przekonasz się, że rozmiar penisa nie ma znaczenia, ale rozmiar prezerwatyw zdecydowanie tak!

Odpowiedz