Dla niejrecenzje gadżetów

Satisfyer Mono Flex wibrator królik sterowany aplikacją na telefon

Satisfyer Mono Flex wibrator królikSatisfyer Mono Flex wibrator królik

Kilka dni temu kupiłam nową zabawkę do naszej kolekcji, bez wiedzy Łukasza, ale to nie problem, bo wibrator Satisfyer Mono Flex kosztuje zaledwie około 140zł. Skusił mnie on opcją połączenia z aplikacją na telefon. Musiałam się przekonać, jak to działa! Satisfyer Mono Flex to jedna z wielu zabawek z opcją podłączenia przez aplikacje. Opcja połączenia poprzez bluetooth udostępnia nam nieskończone możliwości wibracji, tak naprawdę ograniczeni jesteśmy tylko przez naszą wyobraźnię. Najbardziej urzekła mnie opcja wibracji w rytm wybranej muzyki. Ahh… nie ma to, jak kąpiel w ciepłej wodzie z ulubionymi hitami i zabawką erotyczną w ręku. Nie wspomniałam, wibrator jest w 100% wododporny, dlatego piszę o wannie.

Satisfyer Mono Flex wibrator królik

Co znajdziemy w pudełku Satisfyer Mono Flex: 

  • Satisfyer Mono Flex wibrator królik sterowany aplikacją na telefon
  • ładowarka magnetyczna
  • instrukcja obsługi też w języku polskim

Jego wymiary to: Długość całkowita 20 cm, Długość użytkowa 11 cm, średnica 3,8 cm

Do plusów można zaliczyć również to, że jest on elastyczny. Mono Flex wyprodukowany jest z silikonu medycznego i dlatego jest taki miły w dotyku i przyjemny dla skóry. Posiada też 2 mocne silniczki. Satisfyer Mono Flex wibrator królik sterowany aplikacją na telefon, jest dostępny w trzech różnych kolorach: ciemno różowym, pudrowym różu i białym, także na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Satisfyer Mono Flex wibrator królik

Opakowanie Satisfyer Mono Flex: 

Opakowanie, w którym znajduje się zabawka, jest bardzo estetycznie wykonane. Nie potrzebuje dodatkowego pakowania jak na prezent, jeśli rozważacie tę opcję. Super rozwiązaniem jest szczelne zapakowanie zabawki. Pudełko chronione jest plombą, której nie da się ponownie zaplombować. Dlatego mam pewność, że jestem pierwszą i jedyną użytkowniczką Satisfyer Mono Flex.

Satisfyer Mono Flex wibrator królik

Moja opinia

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Aplikacja działa bez problemów, kolor jest piękny, a wibracjom nie mam nic do zarzucenia. Dzięki niewielkiej cenie można go kupić jako prezent lub pierwszy wibrator, który pomoże nam ocenić, czy tego typu zabawki są dla nas. 

Satisfyer Mono Flex wibrator królik

Odpowiedz