recenzje gadżetówwibratory

Partner Plus – wibrator dla par na pilota

Partner Plus wibrator dla par

Większość wibratorów dla par ma wysokie ceny i zwykle nie dostaniesz takiego gadżetu poniżej 300 zł, chociaż producenci często starają się wykonać tańsze gadżety w równie zachwycającej, co w przypadku droższych, odsłonie. Partner Plus w założeniu łączy w sobie niską cenę z wysoką jakością. Czy to możliwe?

Partner Plus wibrator dla par na pilota

Partner Plus to wibrator dla dwojga, który przyszedł do nas z magnetyczną ładowarką, pilotem i oczywiście instrukcją (oczywiście nie po polsku). Silikonowy gadżet jest tak delikatny, że nie mogliśmy przestać go macać. Świetny sposób na redukcję stresu 😀

Partner Plus wibrator dla par
Nie wiedzieliśmy dotychczas, że silikon, z którego zrobione są wibratory, nie dla każdego gadżetu jest jednakowy. Dla porównania delikatny Svakom Bonnie miał zupełnie inną strukturę. Zatem wykonanie z tego samego materiału wcale nie oznacza, że każdy silikonowy wibrator jest taki sam w dotyku. Odkrycie na miarę Nobla w dziedzinie erotyki, prawda?

Jak działa wibrator dla par Partner Plus?

Zanim przejdziemy do cech naszego wibratora , to warto powiedzieć kilka słów o tym, dlaczego wibratory rozróżnia się na te dla par i inne. Otóż:

 • Wibrator dla par jednocześnie masuje kobietę oraz mężczyznę, ponieważ ma końcówkę, która mieści się w damskim wnętrzu razem z penisem, który również korzysta z dawki wibracji.
 • Zaawansowanie wibratory mają dodatkowe funkcje, jak sterowanie zdalne lub na pilota, co stanowi niezły fun i jest po prostu wygodne.
 • Pierścienie erekcyjne to również wibratory dla par, tylko zakłada się je NA penisa, a dodatkowa nakładka masuje łechtaczkę kobiety. Szykujemy już recenzję wybornego pierścienia, wtedy powiemy o nich więcej.

Partner Plus wibrator dla par

Partner Plus ma cechy, które plasują go w szeregu gadżetów erotycznych porządnej jakości:

 • Hipoalergiczny, ultramiękki silikon
 • Wodoodporność
 • Magnetyczne ładowanie kabelkiem USB
 • Zasilany 2 motorkami
 • Sterowanie pilotem

Dodatkowo Partner Plus ma 10 trybów wibracji i elastyczne ramionka. Dopasowuje się więc i sięga punktu G oraz wrażliwych części łechtaczki. Jednocześnie pozostawia wystarczająco dużo miejsca na penisa, który swobodnie manewruje i również czerpie radość z wibracji.

Sterowany wibrator dla par Partner Plus, czy sprawdzi się solo?

Chociaż Partner Plus oceniany jest przez nas pozytywnie, to ma kilka szczegółów, które odrobinę przeszkadzają temu wibratorowi na drodze do bycia idealnym seks gadżetem:

 • Partner Plus nie siedzi grzecznie w miejscu. Jego delikatność i elastyczność nie sprzyja niestety stałemu umiejscowieniu, zwłaszcza gdy poniosą Was seksualne emocje
 • Wibrator dla dwojga do seksu ma co prawda różne rytmy, jednak w praktyce dają niemal jednakowe wrażenia

Partner Plus wibrator dla par

To teraz plusy:

 • To nadal fajne urozmaicenie seksu
 • Kontrolowanie gadżetu za pomocą pilota pozwala na większą swobodę, gdyż nie trzeba koncertować się na przyciskach, które są trudno dostępne podczas seksu. Z pilotem macie wolne ręce na dodatkowe macanki!
 • Wibracje odczuwalne są nawet pod wodą, gdzie zabawa jest naprawdę fantastyczna!
 • Partner Plus może być użyty solo, a jego miękkość i elastyczność pozwoli Ci na fajne dopasowanie
 • Gadżet jest bezpieczny, solidnie wykonany i działa bez zarzutu
 • Cena Partnera Plus wynosi nieco ponad 100 zł, z pilotem około 150 zł. To aż 200 zł taniej od przeciętnego wibratora dla par. W dodatku są jeszcze tańsze wersje wibratorów dla par tej marki, które dostaniecie już za około 70 zł!

Wibrator dla par Satisfyer opinia

Nie jesteśmy zwolennikami wibratorów dla par, tak nam się przynajmniej wydaje. Może dlatego, że Patrycjusz jest średnio zadowolony z wibracji. Po prostu wibrowanie w tym strategicznym miejscu nie sprawia mu przyjemności. Ja z kolei wolę zabawę wibratorem solo lub przed seksem. Stąd nasza opinia i ocena raczej średnia. Gadżet za bardzo nas podczas  seksu rozprasza. Nie oznacza to oczywiście, że źle działa albo jest beznadziejny. To nie jest nasz gust, ale Wy możecie być całkiem zadowoleni!

Poniżej krótki filmik działania gadżetu:

Partner Plus jest świetną propozycją dla osób, które bardzo chcą mieć tego typu gadżet, ale nie chcą wydać na niego wielkich pieniędzy. Sprawdzi się również u początkujących par, które chcą spróbować, jak to działa.

Odpowiedz