Bez kategorii

Satisfyer Curvy 1+, czyli bezdotykowy stymulator łechtaczki z aplikacją na telefon: recenzja!

Satisfyer Curvy 1+, czyli bezdotykowy stymulator łechtaczki z aplikacją na telefon recenzja-1

Bezdotykowe masażery łechtaczki są nam znane nie od dziś. Skradły łechtaczki pań na całym świecie już jakiś czas temu, a w zeszłym roku było o nich naprawdę głośno. Tymczasem producenci ruszyli dalej, prezentując nam coraz bardziej zaawansowane i coraz tańsze gadżety erotyczne bezdotykowe. Jak sprawdza się najnowszy gadżet marki Satisfyer: Curvy 1+? Poniżej soczysta recenzja, zapraszam! 😉

Satisfyer Curvy 1+, czyli bezdotykowy stymulator łechtaczki z aplikacją na telefon recenzja

Powietrzne stymulatory łechtaczki sterowane aplikacją, jak działają?

Trochę się znam na gadżetach erotycznych i interesuję się nimi, stąd mogę wyjaśnić Wam pewne rzeczy. Na przykład, czym są powietrzne stymulatory łechtaczki i jak działają. Od czasu mojej recenzji prawdziwej gwiazdy marki Satisfyer: Pro Penguin Next, minęło trochę czasu i przybyło nowych określeń. Otóż powietrzne, bezdotykowe, ssące masażery łechtaczki to dokładnie to samo.

  • Specjalna silikonowa końcówka obejmuje łechtaczkę, tworząc przestrzeń między ciałem a mechanizmem zabawki erotycznej.
  • Mechanizm wprawiony w ruch wytwarza fale powietrza, które uderzają w łechtaczkę, bardzo skutecznie ją pieszcząc.
  • Ze względu na silikonową obręcz, bezdotykowa stymulacja powietrzem sprawia również wrażenie delikatnego zasysania łechtaczki.

Satisfyer Curvy 1+ bezdotykowy masażer łechtaczki z najnowszej linii Satisfyer

Jak możecie zauważyć na załączonych fotkach, Satisfyer Curvy 1+ prezentuje się bardzo fajnie. Marka zainwestowała w solidne opakowania z kartonu, co daje super efekt. Ma się wrażenie, że kupiło się super lux produkt i przy okazji jest gdzie bezpiecznie trzymać gadżet.

Satisfyer Curvy 1+ bezdotykowy masażer łechtaczki z najnowszej linii Satisfyer

Przyznam uczciwie, że lubię markę Satisfyer, bo mnie na nią stać, a do tego wiem, że nie wyrzucam kasy w błoto. Producent nie sprzedaje shitu w ładnym opakowaniu. Satisfyer goni światowe trendy i prezentuje własne aranżacje produktów, które u innych kosztują zwykle kilkaset złotych. Satisfyer Curvy 1+ pojawił się na rynku dosłownie przed chwilą, a dostaniemy go za mniej niż 200 zł. Jak dla mnie bomba.

Powietrzny stymulator i wibrator do łechtaczki w jednym: jak działa Satisfyer Curvy 1+?

Decydując się na bezdotykowy masażer łechtaczki Satisfyer Curvy 1+, otrzymujemy urządzenie, które może wibrować, stymulować falami powietrza lub wszystko na raz. Masażer łechtaczki wygodnie chwytamy w dłoń i masujemy nim łechtaczkę lub inne strefy erogenne na ciele. Gadżet erotyczny jest wodoodporny, dlatego czyszczenie nie będzie sprawiało problemów.

Powietrzny stymulator i wibrator do łechtaczki w jednym co daje Satisfyer Curvy

  • W silikonie medycznym mamy wytłoczone 3 przyciski.
  • Środkowy służy nam do włączania i wyłączania (wystarczy chwilkę przytrzymać).
  • Przycisk fala przenosi nas przez wibracje, których mamy bardzo dużo do wyboru, kiedy połączymy się z aplikacją.
  • Przycisk na górze przeprowadza nas przez stymulujące fale powietrza.

Sterowanie jest proste, ale nie liczyłam, ile jest dokładnie trybów w sterowaniu manualnym. Jakoś nie mam do tego głowy w trakcie przyjemności, a później zapominam. 😉 Przy następnej okazji sprawdzę to i dopiszę.

Satisfyer Curvy 1+ szczera opinia

Od czasu, kiedy zainteresowałam się gadżetami erotycznymi, trochę minęło. I powiem Wam, że tutaj jest tak samo, jak z książkami. Im więcej czytasz, tym trudniej przychodzi Ci czerpanie radości z jakiegoś niewymagającego bestsellera. Po użyciu kilku wibratorów i kilku bezdotykowych stymulatorów łechtaczki wiem dokładnie, jakie wymagania ma moje ciało w tej kwestii. Nie oznacza to jednak, że uważam Satisfyer Curvy 1+ za kiepski gadżet. Szczera opinia jest pisana dla Was, dlatego zdam Wam relację ze wszystkich płaszczyzn, począwszy od jakości i budowy, przez wibracje, na bezdotykowej stymulacji skończywszy.

Jakość i budowa Satisfyer Curvy 1+

bezdotykowy masazer lechtaczki ladowarka

Bezdotykowy masażer łechtaczki Satisfyer Curvy 1+ wykonany jest z tworzywa ABS i ma silikonową końcówkę. Solidnie zmontowany, ładowany USB, wodoodporny. Tutaj nie mogę się do niczego przyczepić, zwłaszcza że wszystkie moje gadżety erotyczne Satisfyer mam do tej pory. Doceniam też ładowanie USB, gdyż nie toleruję zabawek erotycznych na baterie i takich nie posiadam.

Wibracje Satisfyer Curvy 1+

Wibracje wibracjom nierówne. Czasami nawet bardzo fajnie wyglądająca zabawka erotyczna może płasko wibrować. Zagraniczne recenzentki piszą, że są to bzyczące wibracje, takie powierzchowne, które bardziej łaskoczą, niż przyjemnie stymulują. Dlatego warto czasem pójść do sklepu i zmacać potencjalny sprzęt. W przypadku wibracji u Satisfyer nigdy nie miałam problemów i tutaj też oceniam je na plus. Mimo to wygodniej mi używać na łechtaczce klasycznego wibratora o małej końcówce, ale gdybym takich nie miała, to Satisfyer Curvy 1+ też by się sprawdził.

Bezdotykowa stymulacja Satisfyer Curvy 1+

Satisfyer Curvy 1+ szczera opinia

Charakterystyczna obręcz w przypadku Satisfyer Curvy 1+ jest grubsza niż w innych modelach bezdotykowych masażerów. Dzięki temu otwór jest też większy i teoretycznie można by wziąć to za plus. Niestety taka konstrukcja utrudnia dopasowanie do łechtaczki, a w bezdotykowej stymulacji dobre dopasowanie jest kluczowe. Fale powietrza muszą uderzać w odpowiedni punkt na łechtaczce. I porównując Pingwinka, czy nawet Pro Traveler tej samej marki, model Satisfyer Curvy 1+ dla mnie przegrywa.

Aplikacja do sterowania zdalnego Satisfyer Connect

Wkrótce podrzucę filmik, gdzie zobaczycie działanie Satisfyer Curvy i porównanie go z innymi modelami, które mam, co na pewno lepiej zobrazuje mój wpis! 😉 Nie będę również teraz opisywać aplikacji, tylko pokażę bezpośrednio na telefonie. Apka jest po polsku w całości (!) i działa prosto. Jest swego rodzaju wygodnym pilotem. Z góry uprzedzam wszystkich podnieconych, że aplikacje do sterowania zdalnego, również na dowolną odległość, mają swoje wady. Między innymi kłopoty z łącznością. Trzeba wziąć to pod uwagę, gdyż jeszcze nie wymyślono rozwiązania dla tych drobnych przeciwności.

Ostatecznie jednak miło testowało się tę zabawkę i na pewno będę do niej wracać. Nie przetestowaliśmy jeszcze wszystkich możliwości. 😉 Czy Satisfyer Curvy 1+ jest godny polecenia? Tak, ale pod warunkiem, że nie macie już u siebie jakiegoś bezdotykowego stymulatora łechtaczki, który świetnie się sprawdza. Jako wibrujący masażer łechtaczki model Satisfyer Curvy 1+ sprawdzi się dla większości, tak sądzę.

PS. Zapomniałam wspomnieć, że Satisfyer Curvy to cała seria i do wyboru są różne końcówki. Więc warto sięgnąć po tę mniejszą.

Odpowiedz