Dla parlelorecenzje gadżetówwibratory

Masażer dla par – Lelo Tiani Duo

Lelo Tiani DuoLelo Tiani Duo

Wspólne życie seksualne można urozmaicać na wiele sposobów. Doskonale oczywiście sprawdzają się w tej kwestii gadżety erotyczne. Warto wybierać nie tylko te tradycyjne, ale również podążać za nowościami, które wykorzystując nowoczesną technologię, oddziałują na odczuwalną podczas seksu przyjemność. Takim produktem jest między innymi masażer dla par Lelo Tiani Duo. Czym wyróżnia się ten produkt i czy warto zdecydować się na jego zakup?

Lelo Tiani Duo

Lelo Tiani Duo – przemyślana budowa gwarantująca satysfakcję seksualną

To, co zasługuje na szczególną uwagę masażera Lelo Tiani Duo to jego budowa. Producent pomyślał o intensywnych doznaniach, które gwarantuje kształt masażera. Składa się on z dwóch rączek połączonych ze sobą. Jedna z nich jest mniejszych rozmiarów i służy do pieszczot wewnątrz waginy. Z kolei większa część masażera wibruje – pieszcząc łechtaczkę kobiety. Dzięki temu rozwiązaniu i możliwości stymulacji wewnątrz oraz na zewnątrz masażer gwarantuje niezapomniane i intensywne doznania. Ponadto Lelo Tiani Duo wykonany został z silikonu, który nie tylko jest przyjemny w dotyku, ale również bezpieczny dla naszej skóry. Dzięki jego zastosowaniu możliwe jest również wyginanie się masażera w różnych kierunkach, co dodatkowo wpływa na łatwość jego użytkowania, ponieważ dostosowuje się on do kształtu każdego ciała.

Inteligentne sterowanie

Ogromną zaletą tego gadżetu jest to, że jego sterowanie jest niezwykle proste. W celu uruchomienia masażera wykorzystuje się zdalnie sterowany pilot. Jest on niezwykle czuły, dlatego przy pomocy jednego ruchu dłoni możecie zwiększyć lub zmniejszyć intensywność wibracji zgodnie z Waszymi upodobaniami. Pilot jest oczywiście bezprzewodowy zasilany na 2 baterie AAA. Z kolei sam masażer wyposażony został w baterie ładowaną przy pomocy kabla USB o niezwykle długiej żywotności. Dzięki temu możecie cieszyć się przyjemnością przez wiele godzin. W zestawie producent dołącza elegancki pokrowiec, który ułatwia dyskretne przechowywanie masażera.

Lelo Tiani Duo

Jak wykorzystać Lelo Tiani Duo do wspólnych zabaw?

Masażer Lelo Tiani Duo może być wykorzystywany zarówno samodzielnie podczas masturbacji przez kobietę, jak i podczas wspólnych zbliżeń. Jest to doskonały gadżet, który pozwoli Wam urozmaicić grę wstępną. Partner przy użyciu masażera może pieścić partnerkę, rozpalając jej zmysły. Może również sam odczuć przyjemność z wyjątkowych wibracji Lelo Tiani Duo. Wystarczy tylko, że masażer pozostanie w waginie, zanim partner wejdzie w Ciebie. Dzięki temu oboje będziecie korzystać z tego, co oferuje ten wyjątkowy masażer. Miękka i elastyczna obudowa nie powoduje obtarć oraz podrażnień, dlatego z powodzeniem możecie używać go podczas całego seksu, intensyfikując doznania przy pomocy bezprzewodowego pilota.

Lelo Tiani Duo

Lelo Tiani Duo – czy warto?

Masażer z pewnością sprawdzi się w sypialni każdej z par, która lubi eksperymentować w łóżku oraz urozmaicać swoje życie seksualne. Nie jest to gadżet mocno wyuzdany, a mimo to pozwala na osiągnięcie niezwykłych doznań podczas wspólnych zbliżeń. Masażer jest prosty w obsłudze, przyjemny w dotyku i bezpieczny dla naszej skóry. Dodatkowo silikonowa obudowa ułatwia utrzymanie czystości urządzenia. Jest to masażer, który z pewnością zagwarantuje Wam mnóstwo przyjemności i niesamowitych uniesień.

Odpowiedz