Bez kategoriidaily postslifestyle

Halloween: alternatywa dla Walentynek!

halloween alternatywa dla walentynek

Jako para odbiegająca mocno od standardów i norm społecznych mamy własny sposób na wszystko. Również na Halloween, które w Polsce od lat próbuje zyskać popularność taką, jaką ma za granicą. Cóż, my się nigdy nie przekonamy, bo mamy jedną zasadę: NIE DZIELIMY SIĘ CUKIERKAMI. Trzeba jednak przyznać, że amerykańskie święto ma całkiem fajny klimat, który wykorzystamy u siebie w sypialni (której nie mamy – uroki remontu).

Halloween: data, którą możesz wykorzystać

Chociaż Halloween poprzedza święto zmarłych, to jako wyznawcy życia wiecznego uważamy, że spoczywający przodkowie również uderzają w niezły balet dzień przed. Nawet jeśli jedziesz w odwiedziny do sąsiedniego miasta, 31 października możesz wykorzystać dla siebie. Znaczy dla Was.

happy halloween napis

Szczęściarze mają w piątek wolne, a cała reszta niestety nie. Tak czy inaczej warto odrobinę zaszaleć. Zacznijcie od słodyczy, których oczywiście nie macie zamiaru podarować jakimś dzieciakom. Możecie się nawet pokusić o wspólne gotowanie, co u nas niestety nigdy nie wyjdzie, ponieważ moja obecność w kuchni grozi wynalezieniem kolejnej śmiertelnej trucizny. Z radości gotowania mnie w udziale zostaje jedynie mycie garów. Nie jest to idealny przepis na Halloween.

Natomiast mroczne święto doskonale sprzyja chwilom odpoczynku w blasku świec. Specjalne świece do masażu pozwolą Wam od razu erotycznie się zabawić, a doskonałej rozrywki pozazdroszczą Wam wszystkie duchy z okolicy. Dlatego musicie podwójnie się strzec, najlepiej za pomocą dużych wibratorów do samoobrony. Wibracje, jak wiemy, przepędzają nie tylko napięcie z mięśni, ale również wszelkiego rodzaju siły nieczyste.

Halloween stroje i dekoracje

Sklepy pełne są uroczych kościotrupków i kapeluszy wiedźm. Aż żal nie wykorzystać takiej inspiracji. Każda okazja jest dobra, by zrobić coś oryginalnego w swoim związku. O erotycznych przebraniach mówi się dużo, natomiast wieczór Halloween może być także okazją do ubrania się w taki sposób, w jaki nie przystoi na co dzień. Jak rzucisz partnerce pomysł, żeby zamiast dresów ubrała balową suknię (A jak do tego sprezentujesz jej super seksi szpilki, to już w ogóle jej nie poznasz, taka będzie dla Ciebie miła!) i wystroiła się, jak tylko chce, specjalnie dla Ciebie, to możesz być pewien, że czeka Cię domowa randka z demonem seksu. Ty nie bądź dłużny i także załóż coś ekstrawaganckiego i seksownego zarazem. Zaduszna atmosfera tego wieczoru sprzyja pobudzaniu wyobraźni i spędzaniu czasu nie tylko na kontemplacji przemijania, ale również docenienia wszystkiego, co się ma. Zwłaszcza kogo się ma.

chłopak w masce

Walentynki nie, Halloween tak

Irytują Was ultra słodkie serduszka, a Twoja dziewczyna reaguje zapaścią na widok różowego misia i niedietetycznych czekoladek? Sprezentuj jej podusię z motywem eleganckiej trumny, a zamiast czekoladek podaruj krwistoczerwone wino. Wino sprzyja odchudzaniu, ale nie to jest jego największą zaletą. Zastąpcie sztywne wyjście do restauracji, czy oklepaną wizytę w kinie wieczorem we dwoje. Zagrajcie w erotyczną grę lub, tak jak my, zdecydujcie się na planszówkę z zombie. Zombie jest zawsze na topie.

Zamiast czekać na oklepane polecenia mediów, zastanówcie się, co lubicie robić, a skoro w Halloween jest na to czas, to nie marnujcie takiej okazji! Codzienność jest pozbawiona magii i szaleństwa miłości, dlatego zadbajcie o nią w ten dzień, choćbyście musieli odegrać scenę rodem z Salem. Przed spaleniem czarownic oczywiście, chyba że kręcą Was mocno sadystyczne zabawy. Wtedy zachęcamy do naszych wpisów z sekcji BDSM.

Do Halloween zostały 2 tygodnie. Zatem nasze drogie pary: szybki numerek albo psikus! Wszyscy single również wybornie mogą spędzić nadchodzący koniec października, o czym będzie już w następnym wpisie!

kobieta i kot

PS. Pamiętajcie, że zwierzęta pierwsze wyczuwają zjawiska nadprzyrodzone. Nie zapomnijcie o dodatkowej porcji mięsa dla swoich puszystości, które chronią Was przed wszelkim złem. Co prawda nasze zwierzaki mają Halloween codziennie, bo oboje jesteśmy nawiedzeni.

1 komentarz

Odpowiedz