Bez kategoriidaily postslifestyle

Halloween: trick or treat dla singli!

halloween czyli trick or treat dla singli

Nie tylko słodkie pary mogą zostać nawiedzone w noc Halloween. Precz z dyskryminacją! Przygotowaliśmy krótki poradnik, jak radośnie spędzić halloweenowy wieczór nie mając jeszcze swojej drugiej połówki. Oto trick or treat od Orzeszków specjalnie dla singli. Uwaga! Jeżeli nie będziesz się dobrze bawił w tę noc, zostaniesz nawiedzony przez naszego dzikiego kota!

Halloween: przebrania, gadżety oraz przepisy na najlepszy wieczór w gronie znajomych!

Nie tylko dzieci lubią się przebierać. Tak naprawdę to dorośli mają ochotę czasem uciec od własnego zapracowanego self i wcielić się w rolę seksownej wiedźmy lub nieposkromionego pirata damskich serc. Dobrze jest czasem zrobić coś szalonego i w ten sposób odpocząć. Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem mieszkania, zaproś ulubione osoby na przebieraną domóweczkę. Niech każdy przygotuje jakąś przekąskę, przyniesie sok z Gumijagód i oczywiście przebierze się w kostium pasujący do charakteru.

szkielety w aucie

Nic nie śmieszy bardziej niż straszne historie opowiadane w gronie ulubionych twarzy. Dorosłe życie ogranicza czas na zabawę, dlatego warto wykradać każdą chwilę. Tak naprawdę bycie singlem daje najwięcej możliwości dbania o przyjaciół, dlatego wykorzystaj je. Zrzuć z siebie upiorną skórę codzienności i zabaw się jak dziecko. Zapewniamy, że tak odpoczniesz, że w pracy będziesz produktywny za dwoje.

Trick or Treat, czyli jak się świetnie bawić pochłaniając słodycze

Podstawową zaletą bycia singlem jest fakt, że nie trzeba z nikim dzielić się słodyczami. Niczym nie musisz się dzielić. A w halloweenowy wieczór sam wybierasz ulubiony film! Jeżeli jesteś leniwą dupką i nie w głowie Ci społeczne imprezy, ubierz się w swój ulubiony dres i przygotuj najlepsze specjały. Osobiście polecam równo przypieczone tosty, zarumienione niczym wiedźmy świeżo przydymione na stosie. Do tego góra słodkości i ulubiony napój wysoko lub niskoprocentowy.

słodycze

Jeśli od miesięcy brakuje Ci szybszego bicia serca i motyli w brzuchu, Halloween to idealny czas, by rozbudzić w sobie dawno uśpione emocje. Wystarczą straszne filmiki na YouTubie, pogaszone światła i singiel samotnie otulony kocem. Gwarantujemy, że do toalety będziesz szedł w towarzystwie wszystkich świętych.

Wampiry wśród nas: uważaj, z kim się umawiasz!

Nie tylko Walentynki (a właściwie Walentynki to najgorsza okazja) stanowią okazję, by umówić się z kimś na randkę. W noc Halloween na pewno jest spokojniej, bardziej klimatycznie (niekiedy aż za bardzo) i nie ma problemów ze znalezieniem stolika w knajpie. Gorzej z ławkami na cmentarzu, tam wszystkie będą zajęte, więc jeśli jakiś Alvaro proponuje Ci randkę w swojej krypcie, musisz go rozczarować.

Wzorem amerykańskich nastolatków możesz sobie powiedzieć, że noc Halloween jest wyjątkowa i zdobyć się na odwagę spotkania z kimś, do kogo od dłuższego czasu potajemnie wzdychasz. Możesz również dać szansę komuś, kto wzdycha do Ciebie. Na koniec pamiętaj, że prawdziwy wampir nie wejdzie do Twojego domu, dopóki go nie zaprosisz! Tak samo jest z miłością. I mordercami. Na wszelki wypadek miej pod ręką gaz pieprzowy i kilka wyćwiczonych ciosów karate. A poza tym baw się dobrze!

halloween czyli trick or treat dla singli

 

Wiele osób potrafi się bezgranicznie smucić wieczorami, że nie ma swojej pary. Prawda jest taka, że jeśli nie potrafisz być szczęśliwy samemu, to w parze również nie będziesz. Dlatego pielęgnuj swoje wartości i dbaj o siebie każdego dnia! Jeżeli nie lubisz się bać, a wychodzenie z domu w ostatnią noc październikową jakoś do Ciebie nie przemawia, polecamy randkę z wibratorem! Gadżety erotyczne nigdy nie zawodzą.

Odpowiedz