Bez kategoriirecenzje gadżetówsatisfyerwibratory

Satisfyer pro 4 Couples wibrator dla par łagodzący pożądanie?

Satisfyer pro 4 Couples

Kolejny gadżet w estetycznej bieli. Satisfyer pro 4 Couples to wibrator, który ma sporą konkurencję nawet u nas w domu. Dostępny od jakiegoś czasu na rynku gadżetów erotycznych, naszą sypialnię odwiedził kilka dni temu. Od tamtej pory często używamy go do zdjęć, ale raczej nie do seksu.

Satisfyer pro 4 Couple bezdotykowy masażer łechtaczki i wibrator dla dwojga

Działanie wibratora opiera się na tej samej zasadzie, co zabawa z Partnerem Plus, chociaż tamten gadżet nie miał funkcji ssania, zapewniał masaż swoją aksamitną strukturą (która lubiła wymykać się spod kontroli). Technicznie wibrator-masażer pro 4 Couples wykonany jest solidnie i nie spada z półki dobrej jakości:

  • Podobnie jak Satisfyer pro G-Spot wykonany jest z silikonu i tworzywa ABS.
  • Dość szybko się ładuje (90 min) i śmiga około godziny.
  • Oferuje 10 trybów wibracji i 11 ssących możliwości.
  • Wodoodporny masuje również w wannie i wygodnie się czyści (ale nie sam, potrzeba odrobiny zaangażowania z Waszej strony).

Satisfyer

Nie zanudzam Was dalej danymi technicznymi, myślę, że wystarczy Wam wiedzy o wyglądzie i działaniu zabawki.

Satisfyer pro 4 Couples soniczny masażer dla par w akcji

Wibrator jaki jest, każdy widzi. Strzelista końcówka wygląda groźnie, ale na szczęście za tę oryginalność nie zapłaciliśmy uszkodzonymi narządami ani wybitym okiem. Delikatny materiał pasuje wrażliwej skórze i docenią go również osoby odporne na uroki aksamitnych materiałów. Satisfyer pro 4 Couples trzyma się dość stabilnie i fajne ma wibracje. Trzeba pilnować jedynie, by seks nie wybijał się poza jeden rytm. To przypomina trochę poruszanie się po muzeum, gdzie trzeba uważać, żeby nie rozdrażnić ochrony czy nie zwalić eksponatu. Satisfyer pro 4 Couples jest trochę takim eksponatem, potrzebuje dużo uwagi i ogranicza ruchy. Bezdotykowy masaż nie jest tym samym w momencie, gdy gadżet przemieszcza się albo jest za mocno dociśnięty przez partnera, natomiast świetnie działa podczas gry wstępnej.

satisfyer

Wibrator dla par, który jest fajniejszy solo? Opinia

O ile gadżety dedykowane do zabawy w najlepszym towarzystwie, czyli własnym, lubimy wykorzystywać w parze, o tyle te specjalne dla par jakoś nas nie porywają. To nie wina tych gadżetów, z reguły, a upartej potrzeby producentów, by na siłę dopasować trzeci element do dwóch zgodnych ciał. Prawda jest taka, że pary nie potrzebują czegoś dodatkowego w trakcie zgodnej jazdy w kierunku erotycznego szczytu. A tak, skupiacie się głównie na kontrolowaniu czy wibrator dobrze leży i poprawianiu, kiedy uwiera. Wyjątkiem są pierścienie erekcyjne, które siedzą, gdzie trzeba i nie kradną uwagi i dyskretnie masują to i owo. Jak gadżet dla par, to zdecydowanie lepiej pierścień. Chociaż nasza opinia nie jest najgorsza, to nie ukrywamy, że istnieją znacznie lepsze gadżety.

Satisfyer pro 4 Couples

Dobra, bo wyjdzie zaraz, że wyczerpałam limit narzekania na następny tydzień. Powyższa tyrada nie miała zamiaru skrytykowania Satisfyer pro 4 Couples, tylko po prostu to był dobry moment. Sam gadżet działa bez zarzutu. Solo bawisz się ekstra, jak prosisz faceta o zmienianie przycisków i całuski gratis, jest jeszcze lepiej. Jednak gdy przychodzi do seksu, Twoje ręce wciąż są potrzebne przy wibratorze, a nie tak powinno być. Z tego powodu chyba nigdy nie zostaniemy fanami wibratorów tego typu i poprzednio omawiane Satisfyery były dla nas bardziej satysfakcjonujące.

Odpowiedz