Bez kategoriiIroha by TengaMasażery łechtaczkirecenzje gadżetów

Iroha Kushi masażer łechtaczki skandalicznie aksamitny

Iroha Kushi masażer łechtaczki

Ja wiem, że Iroha Kushi jest dostępna na rynku od wielu lat, bo przeczytałam milion recenzji na jej temat! Cieszyłam się na myśl o tym gadżecie erotycznym dla kobiet przed zamówieniem, przy zakupie i po odpakowaniu. Ten super squishy masażer łechtaczki relaksuje, nawet jeśli nie używasz go erotycznie 😉

iroha

Iroha Kushi by Tenga – masażer łechtaczki od japońskiego giganta gadżetów erotycznych

Nie wiedziałam o tym od razu, ale Iroha to nazwa incognito dla marki Tenga, która słynie z genialnych męskich masturbatorów. Patrycjusz miał nawet okazję testować masturbator Tenga Egg i może potwierdzić, że fejm marki jest zasłużony. Gadżety erotyczne Iroha to wersja raczej dla kobiet, chociaż jestem pewna, że faceci też chętnie by macali te zabawki. Są super miękkie i mają delikatny design, który nawet nie kojarzy się z erotyką. Jest po prostu super.

iroha

Masażer łechtaczki Iroha Kushi działanie

Zakupiony gadżet ma przezroczystą, plastikową obudowę z podstawką, do której łączymy USB. Wnętrze kryje w sobie uroczą muszelkę tak miękką, jak sama definicja puszystości, czyli mój kot Miętus. Po wyjęciu z opakowania gwarantuję, że będziesz ją macać i ściskać przez godzinę. Potem dostrzeżesz jakieś szczegóły:

  • Spodnia część masażera ma przyciski do włączania i zmieniania trybów. To jednocześnie port magnetyczny do podstawki, która ładuje urządzenie.
  • Masażer łechtaczki Iroha Kushi jest wodoodporny i cały wykonany z silikonu (dlatego jest taki miękki)
  • Masażer w kształcie muszli wibruje w 7 trybach.
  • Ładujemy aksamitne cacko około 2 godzin, co wystarcza na godzinę masażu.

iroha kushi

Iroha Kushi pasuje do każdej dłoni i bardzo przyjemnie masuje strefy erogenne. Możesz stymulować łechtaczkę solo lub poprosić o to miłość swojego życia. Facet nie obrazi się, gdy muszelka powibruje także na nim. Jak masz nerwy lub dręczy Cię smutek, chwyć masażer Iroha Kushi i przyłóż, gdziekolwiek chcesz, a zło Cię opuści (No dobra, sama Iroha może nie wystarczyć, ale jak wciągniesz do tego paczkę dobrych ciastek, będzie git). U nas w domu muszelka Iroha Kushi stoi dumnie obok ulubionych książek. Obudowa pięknie ją eksponuje i chroni przed kurzem. Mam ochotę kupować ją wszystkim, ale zabrakłoby mi na słodycze. Iroha Kushi kosztuje około 370 zł, jest więc dość droga, ale dla niej mogę zrezygnować nawet z nowych ubrań!

masażer łechtaczki

 

Najlepszy prezent dla kobiety to masażer łechtaczki!

W masażerach łechtaczki podoba mi się to, że można sobie kupić taki, który nie kojarzy się jednoznacznie z seksem. Zaboli Cię głowa, czy Twój mężulo będzie miał zwarcie w szyi – aksamitny masażer odpręży w mig. A jeśli chodzi o erotykę: łechtaczka to kawałek damskiego ciała, który chętnie orgazmuje (w przeciwieństwie do upartego punktu G), dlatego najlepszy prezent dla kobiety to masażer łechtaczki! To pewnik w osiąganiu orgazmów. Gadżety erotyczne na prezent są coraz bardziej popularne. Na przykład taka elegancka Iroha Kushi to pomysł, który ma 99% szans powodzenia. Zwłaszcza długoletnie pary mają kłopoty z zaskoczeniem drugiej połówki fajnym prezentem. Tymczasem rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki!

Odpowiedz