daily postslifestyle

Seks blog: dlaczego gadanie o seksie jest ważne?

Nie będziemy wciskać kitu o łamaniu TABU, bo wszystkie znaki na Ziemi i Facebooku wskazują, że wszystkie drażliwe tematy o seksie już dawno zostały w internecie poruszone w jakiś sposób. Po co zatem w kółko przerabiać tematykę seksu?

rozmowa

Seks w związku: czy jest ważny?

Ty nam powiedz! Dla jednych będzie niezwykle istotne bzykanko kilka razy w tygodniu. Dla drugiej strony intymne chwile kilka razy w miesiącu to już będzie przetrenowanie. Co więcej, u kobiet ochota na seks jest zmienna przez działanie hormonów. To, czy Twoja żona Cię kocha, czy nienawidzi zależy od dnia cyklu (żartuję, jest z Tobą tylko dla pieniędzy). Każdy z nas jest inny i niestety nie można nikomu zajrzeć do głowy (Znaczy można, ale to wymaga długotrwałego machania skalpelem. Strasznie dużo pracy, nie polecam), by dowiedzieć się, co w mózgu piszczy i trochę o seksie. W tym wypadku warto pamiętać, że języki służą do czegoś więcej niż francuskich pocałunków i pałaszowania francuskich tostów.

seks w związku

Rozmowa jako lek na wszystko

Jako osoba, która lubi pakować się w kłopoty, nieraz znajdowałam się z głową pełną problemów w miejscach, w których nie chciałam się nigdy znaleźć. Rozmowa jako lek na wszystko? Na pewno nie wyleczysz złamanej nogi rozmową z przyjaciółką. Oczywiste jednak, że poczujesz się wtedy lepiej. Tak samo jest z każdą inną dziedziną. Dobra pogawędka nie tylko pociesza, ale również rozwiewa wątpliwości i pozwala uniknąć błędów na przyszłość. Seks, jako dziedzina pełna pułapek i ryzyka jest właśnie dlatego tą sferą, którą warto poruszać. Najczęściej jak się da. Żeby nie było nieporozumień i niepotrzebnego cierpienia.

Seks blog, czy warto pisać o seksie?

Może nam wydawać się, że wiemy wszystko, ale chociaż całe życie człowiek zjada rozumy, nie zawsze umie z nich korzystać. Wiele jest przypadków, które w ogóle lubią swój rozum chować tam, gdzie nigdy go nie znajdą i nie poczują, dopóki seks analny nie wkroczy w ich życie. Blogów o seksie jest całkiem dużo, a na pewno wiele serwisów porusza tę tematykę. Ciężko być innowacyjnym w tej dziedzinie, skoro można mieć wrażenie, że zostało powiedziane już wszystko. Czy warto pisać o seksie? Warto! Chodzi o dyskusję i zrozumienie dla złożonych problemów ze sfery uczuć i seksu, których często nie da się wyjaśnić jednoznacznie. Seks blog to doskonały pretekst do poruszania tematów, które wzbudzają wiele wątpliwości, i na które odpowiedzi ciężko znaleźć w swoim codziennym życiu.

 

Odpowiedz