Markirecenzje gadżetów

Fun Factory, opinia o marce. Czy warto?

fun-factory-opinia-o-marce-czy-wartofun-factory-opinia-o-marce-czy-warto

Gadżety erotyczne chętnie wykorzystujemy w naszych sypialniach. Do dyspozycji mamy wiele różnorodnych akcesoriów, stworzonych z myślą o miłosnych uniesieniach. Producentów takich gadżetów też jest wiele. Ale naszym zdaniem na szczególną uwagę zasługują produkty marki Fun Factory. Postaramy się w skrócie przedstawić Wam ich historię i produkty, abyście mogli sami przekonać się, czy warto zainwestować w erotyczne akcesoria tej marki.

Skąd pochodzi marka Fun Factory?

Historia marki gadżetów erotycznych Fun Factory zaczyna się w 1996 roku. Firma została założona w Niemczech przez dwóch ówczesnych absolwentów studiów doktoranckich z Technologii Mikrosystemów oraz inżynierskich z Elektrotechniki. Mowa tu o założycielach, którymi byli Dirk Bauer i Michael Pahl. Połączenie ich wiedzy i umiejętności jak się okazało było strzałem w dziesiątkę. Pierwszym produktem, który wspólnie zaprojektowali, było dildo – takie przynajmniej krążą anegdoty. Był to początek ogromnego sukcesu.

fun-factory-opinia-o-marce-czy-warto

Misja Fun Factory

Dirk i Michael chcieli tworzyć wyjątkowe produkty przynoszące satysfakcję seksualną parom oraz singlom. W swojej pracy łączyli funkcjonalność gadżetów z wysoką jakością, która była również gwarancją osiąganej podczas użytkowania gadżetów przyjemności. Dodatkowo założyciele marki cenili sobie zabawę, atrakcyjną pod względem kolorystyki formę zabawek erotycznych oraz bezpieczeństwo. Stąd też pomysł na nazwę firmy.

fun-factory-opinia-o-marce-czy-warto

Wyjątkowość produktów

Marka Fun Factory zyskała niezwykłą popularność już od samego początku. Starannie opracowane zabawki erotyczne, które były atrakcyjne pod względem designu, kolorystyki, kształtów i funkcjonalności podbiły serca wielu kobiet i mężczyzn. Dodatkowo użytkownicy gadżetów erotycznych tego producenta doceniali różnorodność produktów oraz ich wysoką jakość, która była nieporównywalna do akcesoriów erotycznych innych marek. Co więcej, fantazyjne, a zarazem subtelne połączenia wyróżniały się na tle innych produktów. To również przyczyniło się do tak dużej popularności Fun Factory. Warto podkreślić, że główni pomysłodawcy firmy dbali o bezpieczeństwo produktów, dlatego materiały wykorzystywane do produkcji gadżetów erotycznych są testowane pod kątem wpływu na zdrowie.

fun-factory-opinia-o-marce-czy-warto

Międzynarodowy rynek produktów erotycznych

Mijały kolejne lata, a fascynacja produktami erotycznymi od Fun Factory nie malała. Dlatego jej założyciele zdecydowali się rozszerzyć swoją działalność poza granice Niemiec. Tak się stało w 2000 roku, firma otworzyła nową siedzibę w Bremen, a trzy lata później powstał nowy oddział Fun Factory w Stanach Zjednoczonych. Obecnie zabawki erotyczne od niemieckiej marki znajdziemy w niemalże każdym kraju, w tym również w Polsce. Kupimy je zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

fun-factory-opinia-o-marce-czy-warto

Co znajdziemy w ofercie Fun Factory?

Zabawki erotyczne od tej marki są bardzo różnorodne. Możemy wybierać spośród nie tylko tradycyjnych wibratorów, masturbatorów czy dild, ale również nowoczesnych produktów, jak pulsatory i pierścienie wibrujące oraz gadżety analne. Ponadto dostępne są zabawki  przeznaczone szczególnie dla kobiet, takie jak kulki gejszy oraz te  typowo dla mężczyzn, jak chociażby stymulatory penisów. W ofercie znajdziemy też rozbudowane zestawy dla par.

Odpowiedz