BDSMDla parMarkirecenzje gadżetów

Kajdanki od marki Mr. & Mrs. Czym nas zachwyciły?

kajdanki-od-marki-mr-mrs-czym-nas-zachwycilykajdanki-od-marki-mr-mrs-czym-nas-zachwycily

Kajdanki mogą być ciekawym sposobem na urozmaicenie życia seksualnego oraz wspólnych wieczorów. Jeśli nasz partner lubi być skrępowany podczas gry wstępnej, a nawet podczas seksu, kajdanki z pewnością dostarczą Wam niezapomnianych doznań. Należy jednak odpowiednio wybierać erotyczne gadżety takie jak kajdanki, aby nie zrobić sobie krzywdy. Te warte uwagi, to między innymi kajdanki Mr.&Mrs. Czym się wyróżniają od pozostałych? Postaramy się krótko opisać ich największe zalety.

kajdanki-od-marki-mr-mrs-czym-nas-zachwycily

Przyjemność dla skóry

To, co z pewnością wyróżnia kajdanki Mr.&Mrs. to ich delikatne dla skóry wykończenie. Producent zadbał o to, aby po skrępowaniu rąk nie odczuwać ocierania, ściskania oraz nieprzyjemnego w dotyku metalu. Naszym zdaniem jest to dość ważne, aby mimo ograniczonych ruchów czuć się swobodnie, a przede wszystkim nie odczuwać bólu. 

Kajdanki Mr.&Mrs. wykonane są z materiału delikatnego dla skóry, który jej nie podrażnia i nie powoduje otarć. Co więcej, gadżet ten został wzbogacony o elementy skórzane na paskach służące do zapinania kajdanek na dłoniach. Poza praktycznym i przyjemnym wykończeniem ten model kajdanek jest również bardzo atrakcyjny wizualnie. Dostępne są w kolorze klasycznej czerni.

kajdanki-od-marki-mr-mrs-czym-nas-zachwycily

Regulacja zapięcia kajdanek od marki Mr.&Mrs.

Bardzo ważną kwestią w przypadku kajdanek erotycznych jest możliwość swobodnej regulacji zapinanego na rękach obwodu. Jest to ważne dlatego, że każdy z nas może mieć różny obwód w nadgarstkach. Dodatkowo opcja regulacji daje możliwość używania jednych kajdanek na zmianę przez obu partnerów. Jeśli chodzi o regulację kajdanek Mr.&Mrs., wynosi ona między 20 a 25 centymetrów. Regulacja umieszczona jest na skórzanych paskach. Samo zapięcie ma postać sprzączki, którą z łatwością możemy w każdym momencie odpiąć, bez strachu, że zgubiliśmy kluczyk. Jest to dość istotne, ponieważ podczas miłosnych uniesień trudne mechanizmy otwierania kajdanek mogą popsuć nam cały nastrój. 

Warto dodać, że kajdanki Mr.&Mrs. wyposażone są również w odpinany łańcuszek o długości 20 cm, który łączy kajdanki. Można go w prosty sposób odpiąć, uwalniając swobodę ruchu partnera bez konieczności odpinania sprzączki. Z pewnością jest to dodatkowa funkcja, której nie spotkamy w tradycyjnych modelach kajdanek.

kajdanki-od-marki-mr-mrs-czym-nas-zachwycily

Mr.&Mrs. kajdanki na nogi

Marka proponuje również model specjalnie dostosowany do nóg. Materiał i jakość wykonania jest taka sama, jak w przypadku kajdanek do rąk. Miły materiał i eleganckie skórzane wykończenie to coś, co z pewnością wpływa na komfort użytkowania kajdanek. Model na nogi również posiada zapięcie na sprzączkę oraz regulację obwodu. Natomiast łańcuszek łączący kajdanki mierzy 30 cm i można go odpiąć przy pomocy jednego ruchu.

Jeśli zastanawiacie się, czy kajdanki w sypialni to dobry pomysł, to koniecznie wypróbujcie te od firmy Mr.&Mrs., ponieważ są przyjemne w dotyku oraz proste w obsłudze. Z pewnością przypadną do gustu parom, które dopiero zaczynają przygodę z tego typu gadżetami erotycznymi, jak i tym, które są ich stałymi użytkownikami.

kajdanki-od-marki-mr-mrs-czym-nas-zachwycily

Odpowiedz