Bez kategorii

Fun Factory: gadżety erotyczne z pazurem

Fun Factory gadżety erotyczne z pazuremVibrator – Pulsator – Dildos – SMARTBALLS >> lovetoys Made in Germany

Słyszeliście o słynnych ostatnio pulsatorach? To te innowacyjne wibratory, które naśladują ruchy wykonywane przez faceta podczas seksu. Fun Factory jest marką, która wynalazła te cudeńka.

 

Fun Factory, co będziemy testować?

Gadżety marki Fun Factory słyną z bardzo wysokiej jakości i bardzo dużej mocy. Odezwaliśmy się do niemieckiego producenta i zyskaliśmy możliwość przetestowania dwóch ciekawych produktów: Wibratora dla par Fun Factory Manta oraz popularnych ostatnio kubeczków menstruacyjnych Fun Cup. Mnie ciekawią zwłaszcza kubeczki, które wśród kobiet wywołują sporo kontrowersji. Używać, czy nie używać, oto jest pytanie! Opinie będą jednak trochę później, a tymczasem przyjrzymy się samej marce.

Wibrator i kubeczki opakowania

Fun Factory wibratory dla wymagających

Chociaż marka pochodzi z Niemiec, posiada również rozbudowaną filię w Polsce, a ich produkty cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, skoro marka stawia na oryginalność i jakość, którą naprawdę widać. Kiedy opublikujemy nasze recenzje, będziecie mieli okazję zobaczyć, jak dopracowane są te gadżety, już od samych opakowań. Odpowiednio dla jakości, gadżety erotyczne mają też dość wysoką cenę. To sprawia, że raczej ciężko pozwolić sobie na wiele z nich, jednak trzeba przyznać, że naprawdę przyciągają uwagę! Można powiedzieć, że to wibratory dla wymagających. Mają dużo zmiennych wibracji (trochę już testowaliśmy, przyznam się szczerze :D), są solidnie wykonane i wygodne. Sporo też ważą. Poniżej możecie zobaczyć kompozycję ze screenów z ich sklepu.

wibratory fun factory

Wibratory Fun Factory: duże i mocne wibratory dla dwojga

Trzeba przyznać, że marka ma bardzo szeroką ofertę różnego rodzaju wibratorów. Jeśli jesteście ciekawi, tak jak my możecie przejrzeć, co oferują. Kolorowa strona pokieruje Was przez zakładki pełne propozycji zarówno dla par, jak i singli. Duże wibratory, mocne wibratory, a wszystkie wodoodporne i oryginalne! Uczciwie przyznamy, że jest to marka godna uwagi. Zapraszamy do pobudzenia swoich erotycznych fantazji za pomocą strony sklepu (mają ładne fotki) i czekania na nasze opinie. A będzie o czym poczytać! 😉

Odpowiedz