donaMarki

Dona, czyli seksapil w kosmetykach

Dona kosmetyki

Dzięki feromonowej bombie zawartej w kosmetykach marki Dona każda z nas może dyskretnie ociekać seksem 🙂

Dona by System JO

Dona jest odłamem szeroko znanej i zaufanej firmy System JO, która produkuje lubrykanty do seksu. Celem siostrzanej marki jest rozkoszna linia kosmetyków dla kobiet, które pomogą nam czuć się seksownie i kobieco. Produkty cechują się pięknymi zapachami, przyjaznym składem oraz seksownymi właściwościami, ponieważ zawierają elementy pobudzające erotycznie. Krótko mówiąc, są pełne feromonów i afrodyzjaków, które mają pozytywny wpływ na nasze samopoczucie i erotyczne pobudzenie.

Świeca do masażu Dona
Świeca do masażu i balsamy Dona Let Me Kiss You

Kosmetyki Let Me Kiss You to perfumy, produkty do kąpieli oraz balsamy. Idealne do nawilżenia skóry i uzyskania romantycznego nastroju przed randką. Dostępne są dwie linie zapachowe:

  • Owocowa, ale niejadalna: Sassy, Flirty oraz Naughty
  • Jadalna: waniliowe masło, czekoladowy mus oraz truskawkowy suflet

Każda z nich oferuje całą serię kosmetyków, które pozwolą utrzymać na Twoim ciele rozkoszny zapach na dłużej.
Akcesoria do masażu pozwolą Wam cieszyć się wspaniałymi chwilami we dwoje. Kuszące aromaty podkręcą atmosferę w sypialni, a Ty poczujesz się pewnie i seksownie! Jadalne właściwości kosmetyków marki to dodatkowa atrakcja seksownych zbliżeń, które będziecie chcieli powtarzać.

Dona kosmetyki

 

Dodatkowo erotyczne olejki i balsamy świetnie sprawdzają się również w codziennym użyciu, bo nawilżona skóra i ulubiony zapach zawsze poprawiają humor. Marka zachęca korzystną ceną, przyjemnymi aromatami i oryginalnym projektem kosmetyków. Kilka z nich mieliśmy okazję testować, między innymi świecę do masażu Dona oraz olejek Dona, o których możesz przeczytać na blogu.

Odpowiedz