Bez kategoriidaily postslifestyle

Po czym poznać, że facetowi na Tobie zależy?

Nie wszyscy panowie to egzemplarze nad wyraz wylewne. Niektórzy przeciętnie na 10 wypowiedzianych przez Ciebie zdań rzucą krótkie tak, lub nie, a Ty dostajesz szewskiej pasji, aż się włos jeży na głowie. Jeśli Twój książę z horroru mówi kocham Cię tylko raz na rok przestępny, po czym poznać, że mu na Tobie zależy?

Oznaki miłości, uniwersalne przykłady

Chociaż Patrycjusz nie ma problemów z wyrażaniem uczuć i musiałabym być ślepa, głucha i pozbawiona szarych komórek, żeby nie zauważyć, że mnie kocha, i że mu zależy (ale i tak zdarzało się mieć wątpliwości, baby już takie są). Wyjątkowo to ja jestem osobą, która nie umie okazywać uczuć wprost. Czułe słówka po prostu nie przechodzą mi przez gardło, chyba że użyję nadmiaru płynu zmiękczającego do prania tkanin. Mimo to kocham go szalenie, a ten złoty człowiek utrzymuje, że nawet to widzi. Mimo tego nawet, że na początku starałam się, jak mogę, żeby widać nie było. Oto kilka niezbitych dowodów miłości, których nie ukryjesz, nawet jeśli jesteś czuły jak Sylwester Stallone dla swoich wrogów:

  • Oczy. Zwykle głębokie zwierciadło duszy, które pod wpływem miłości przesłania mgiełka cielęcego spojrzenia. Maślany wzrok zauważy każdy!
  • Mimowolny uśmiech, który pojawia się na Twojej mordce zawsze, gdy widzisz swoje Love.
  • Gapisz się na drugą połówkę jak morderca na swoją przyszłą ofiarę (z uwielbieniem i długo).

Chociaż wpis ten może sugerować, że tylko faceci nie potrafią okazywać uczuć, to dobrze wiemy, że to nieprawda. Przyjmijmy więc, że wcale nie generalizuję, a oznaki wymieniane tutaj pasują do każdej z płci.

Jak poznać, że jemu zależy?

Są na świecie ludzie, których męczą zdania złożone. Okrucieństwem byłoby tego nie uszanować. Dlatego, jeśli Twoja druga połówka, ideał pod każdym względem, nie konwersuje zbyt wiele, daj jej spokój. Skup się na tym:

  • Ukochana osoba zawsze Cię zauważy. A to przytrzyma drzwi, a to zrobi paskudny rosół, gdy połamie Cię grypa. I zawsze zapyta co słychać, nawet jeśli skomentuje to jednym słowem.
  • Martwi się o Ciebie. Nawet jeśli wkurza Cię zrzędzenie lub wyrzuty, wiedz, że Twoje Love ma w dupie, że jesteś dorosła/dorosły i masz mózg. Warto wysłać tego SMSa, dając znak, że żyjesz, nawet jeśli tylko wracasz z pracy. Jak telefon się rozładował, załatw sobie gołębia pocztowego.
  • Liczy się z Twoim zdaniem. Nie myśli tylko o sobie, a traktuje Cię poważnie. Zarówno Twoje preferencje, jeśli chodzi o pierdoły, jak i poważniejsze rzeczy. I oczywiście nie śmieje się z Twoich marzeń.
  • Lubi z Tobą spędzać czas. Nawet najwięksi samotnicy lubią siedzieć z ludźmi, których kochają. Mówię to ja, jako największy dzikus na świecie. Zawsze muszę odpoczywać od ludzi, ale nie od ukochanego Patrycjusza.

Popularna jest teza, że czuje się, jeśli ktoś Cię kocha i lubi, i szanuje. Te gorsze rzeczy też się czuje. Twoje serce będzie wiedziało wcześniej, czy obiektowi Twoich westchnień faktycznie na Tobie zależy.

Po czym poznać, że facet nie jest Tobą zainteresowany?

Należy wspomnieć też o mniej miłych rzeczach, ale wszystko dla dobra ludzkości. Każdy z nas wie, że tkwić w nieszczęśliwym związku nie ma sensu, ale mimo to większość z nas do ostatniego momentu zwleka. Dlatego, jeśli widzicie w swojej relacji któreś z poniższych sygnałów, wyruszcie natychmiast na poszukiwanie własnego rozumu. Po czym poznać, że facet nie jest Tobą zainteresowany, i że mu nie zależy? Poniższe przykłady sprawdzą się również w przypadku kobiet!

  • Druga strona ewidentnie nudzi się w Twoim towarzystwie i nawet nie stara się tego ukryć.
  • Coraz częściej słyszysz komplementy na temat zupełnie nieznanych Ci osób, podczas gdy Ty, seks-szprycha i bożyszcze każdej siłowni nie możesz doczekać się marnego “Fajnie dziś wyglądasz”.
  • Partner nie słucha, co do niego mówisz, nawet jeśli mówisz niewiele i z sensem.

Miłość, która Cię niszczy, nie jest miłością. Na początku znajomości z miłością mojego życia, opowiadałam o nim koleżance.

– Czy to miłość? – zapytała mnie.

– Chyba tak, nie wiem.

– A jak się przy nim czujesz? Czujesz się uskrzydlona, wierzysz w siebie, robisz więcej? A może czujesz się gorzej?

– Czuję się sobą. I cieszę się z tego, kim jestem.

– W takim razie to miłość.

Kochani, tego Wam życzę. Każdy zasługuje na to, by być z kimś, kto potrafi nas docenić.

Odpowiedz