Dla niejrecenzje gadżetówwibratory

Hot Octopuss Kurve G-spot wibrator do punktu G

hot octopusshot octopuss

Nowość od Londyńskiej firmy Hot Octopuss Kurve G-spot, którą możemy kojarzyć głównie z zabawkami dla mężczyzn. Producent ZASKAKUJE tym razem KOBIETY, wodoodpornym wibratorem jak nazwa wskazuje G-spot, do punktu G.

hot octopuss

Działanie Hot Octopuss Kurve

Kurve wyróżnia się 2 mocnymi silnikami, które mogą działać osobno, jak i naraz. Jeden nazywany “Treble” znajduje się w górnej części zabawki, odpowiada on za wibracje płytkie (nie mylcie ich z delikatnymi wibracjami). Drugi silnik umieszczony jest kilka centymetrów za rączką. “Bass” odpowiada za wibracje głębokie. Porównując tą zabawkę z innymi wibratorami, to ma on bardzo mocne wibracje. Sprzęt erotyczny posiada 4 tryby wibracji na każdy silniczek, czyli łącznie to 8 opcji + różne nasilenia wibracji. Bardzo zaskoczyło mnie to, że wibrator posiada dwa przyciski do zmiany trybu wibracji. Dzięki temu można praktycznie dowolnie przełączać je.  Rzadko kiedy trafia się na tak dopieszczone zabawki. Sam wibrator jest w większości twardy poza niesamowicie miękkim czubkiem zabawki. Elastyczna główka dopasowuje się idealnie do punktu G, jednak znajdujemy go dzięki odpowiednim wyprofilowaniu zabawki erotycznej.

hot octopuss

Hot Octopuss Kurve G-spot technicznie

Produkt jest stosunkowo niedużych rozmiarów:
Długość całkowita: 19,4cm, 12,5 Długość użytkowa 12,5cm, Średnica 4,2 cm
Oznacza to że sprawdzi się dla większości kobiet. Materiały, z których został wykonany, to głównie silikon medyczny (bardzo przyjemny w dotyku) i porządnej jakości tworzywo ABS, dzięki którym jest on w 100% wodoodporny.

hot octopuss

W pudełku znajdziemy:

  • Satynowy woreczek
  • Hot Octopuss Kurve G-spot
  • Ładowarkę
  • Instrukcję

Instrukcja do tego gadżetu jest bardzo czytelna, ponieważ są to głównie rysunki. Cena Kurve G-spot to około 350zł. Kwota adekwatna do mocy i jakości wykonania. Z pewnością polecę go chętnym znajomym.

 

Odpowiedz