Bez kategoriidaily postslifestyleporady

5 najlepszych sposobów na okazanie miłości!

5 sposobów na okazanie miłości

Kochani związkowcy, single i zakochani single! Zakładamy, że Walentynki macie już dawno zaplanowane. Nie potrzebujecie tutaj naszej pomocy. Z pewnością przydamy się Wam po Walentynkach, kiedy nie będzie można użyć prezentów ani serduszkowej atmosfery do okazania miłości. Oto nasze 5 najlepszych sposobów na okazanie miłości!

1.Bądź przy mnie, kiedy Cię potrzebuję.

Miałaś cholerną ochotę na spotkanie z przyjaciółkami, ale chłopak jęczy, że ma gorączkę 36,9 stopnia i bez rosołu zapadnie w letarg? Zamiast nawrzucać mu, że jest mięczakiem i że Ty przy 39 stopniach normalnie pracujesz, idź, rozpuść mu tę kostkę rosołową w gorącej wodzie. I tak wiadomo, że chodzi mu tylko o Ciebie. Twoja żona ma wizytę u lekarza? Cóż, to dwa kroki od domu, poradzi sobie i nawet mówi, że pójdzie sama. Nieważne, co mówi. Na pewno będzie Ci wdzięczna, kiedy pojawisz się obok. Bądź przy mnie, kiedy Cię potrzebuję, tak rzadko o to proszę.

2.Ufaj mi.

Twój seksi facet znowu rozmawiał z tą siksą w pracy? I jeszcze mówi jej cześć?! Co za bezczelny typ, trzeba zrobić mu awanti. Na awanturę zawsze jest dobry moment! Z pewnością Twój facet rozmawia z koleżanką z pracy W PRACY, żeby umówić się na zdradę! Cóż, chyba skoro pokazuje Ci całym sobą, jak bardzo Cię kocha, raczej nie w głowie mu szybkie numerki. Ludzie zdradzają, to jasne. Ale dlaczego uznajesz z góry, że ukochany zrobi to Tobie? Zwłaszcza gdy tak dobrze się Wam układa? Ufaj mi, nawet kiedy się boisz. 

3.Pozwól mi być sobą.

Twoja ukochana dziewczyna nosi kiczowaty makijaż, którego nie znosisz? Twój chłopak ma ten jeden paskudny sweter, z którym nie może się rozstać? Darujcie im te słabostki! Ludzie to nie drogie lalki Barbie (i nawet nie lalki do seksu!), które można przebierać, czesać i malować wg własnych kaprysów. Oprzeć można się tylko na tym, co stawia opór. Człowiek, który robi wszystko, jak chcesz, to ludzik z The Sims, a nie Twoja miłość. Pozwól mi być sobą, a zawsze będą osobą, w której się zakochałeś/aś. 

4.Bądź ze mnie dumny.

Twoja Love opowiada wszystkim o tym, że czyta książkę dziennie? Ty jakbyś też nie pracował, pewnie byś czytał dwie! Nieważne, co Ty byś robił. Okaż dumę, jakby jej sukces był Twoim sukcesem. I odwrotnie. Jeżeli Twój facet chwali się, że sam naprawił skomplikowany mechanizm, nie krzycz na niego, że ma Cię nie zanudzać szczegółami, tylko okaż, jak bardzo go podziwiasz. Wiecie, śmiać się z czyjegoś sukcesu, nawet najdrobniejszego, to tak, jakby wyśmiewać bobasa, że nauczył się chodzić. Przecież my umiemy to od dawna! Bądź ze mnie dumny, tylko Twoje uznanie się dla mnie liczy.

5.Zdejmij ze mnie ciężar codzienności.

Twój facet przychodzi stargany z pracy i ma depresję na samą myśl o spotkaniu rodzinnym i serią z karabinu o dzieci, sukcesy i mieszkanie? Zamień się w dobrego aktora i uwolnij Was od family reunion. Znowu macie kłopoty finansowe? Zaplanujcie razem możliwe rozwiązania, a potem ruszcie na długi spacer i zapomnijcie na chwilę, że znowu nie jest jak w bajce. Zdejmij ze mnie ciężar codzienności, bo tylko z Tobą mogę poczuć się jak w bajce.

Powalentynkowy kac nie złapie Was, kiedy  spędzicie ten dzień, realizując plany serca, a nie tego, co wypada. Mamy nadzieję, że nasze rady pomogą Wam na co dzień. Pamiętajmy, że miłość to nie tylko związek. Każdy z nas ma kogoś, kto nas kocha. Rodzice, dziecko, przyjaciel, a nawet domowy zwierzak. Nasze 5 sposobów to rady uniwersalne! Buziaki :*

2 komentarze

  1. Ja bym jeszcze dodała kochaj gdy nie otrzymujesz prezentów i dóbr materialnych.

    Przytulaj i mów czułe słówka + te zasady które zostały napisane a miłość będzie długa i szczęśliwa 🙂

    1. Warto przede wszystkich słuchać drugiej połówki, rozmawiać, a związek przetrwa. Wtedy druga osoba wie, że nam na niej zależy 🙂

Odpowiedz