kosmetyki do masażurecenzje gadżetówsystem jo

System JO Agape: najlepszy lubrykant do seksu?

System JO lubrykant do seksu

Możesz nie lubić gadżetów erotycznych i uznawać je za zbędny wymysł, jednak lubrykanty są z gatunku tych akcesoriów, które są dobre dla każdego! Dzisiaj przedstawię Wam lubrykant od System JO!

Lubrykanty do seksu System JO

System JO posiada cały arsenał lubrykantów do seksu, to w końcu ich specjalność. Znajdziesz idealny dla siebie, nawet jeśli masz alergię na wszystko, Twoja skóra jest arcy wrażliwa albo pochodzisz z innej planety (co się zdarza zwłaszcza kobietom). Lubrykanty polecane są jako dodatkowe nawilżenie w akcie seksualnym, ponieważ nasze własne czasami jest niewystarczające. Powody bywają różne:

 • Stres, który wpływa negatywnie na każdy aspekt życia, niestety
 • Menopauza
 • Niedostateczne podniecenie

W przypadku braku nawilżenia odbycie satysfakcjonującego seksu jest niemożliwe. Po co się stresować, złościć, skoro można posmarować się aksamitnym żelem i śmigać całą noc 🙂 To, że rodzajów żeli do seksu jest mnóstwo, jest chyba jasne dla każdego. To, że gwarantują poślizg też. Dlaczego jeszcze lubrykanty do seksu uznawane są za przydatne?

 • Zapobiegają otarciom i likwidują dyskomfort podczas stosunku
 • Urozmaicają życie seksualne
 • Mogą przedłużać stosunek (o tym będzie w innym wpisie już wkrótce!)
 • Niektóre posiadają właściwości antybakteryjne
 • Dostępne są takie, które mają właściwości zwężające mięśnie pochwy dla większych doznań (o tym też opowiem niedługo)

System JO Agape lubrykant na bazie wody

Pośród setek udziwnień czasami ciężko jest zdecydować się na produkt, który faktycznie MA SENS. Nie potrzebujesz smaku rozkosznej wiśni, kiedy planujesz jedynie nawilżyć miejsca intymne w tradycyjnym seksie. Dodatkowo udziwnione lubrykanty mogą kryć w sobie składniki niekoniecznie korzystne dla naszej skóry.  Natomiast System JO Agape nazywany jest lubrykantem dla kobiet. Dlaczego?

 • Bazuje na wodzie, więc nie uszkadza skóry i zabawek erotycznych
 • Wolny od olejów, parabenów, cukrów, gliceryny, a więc wszystkiego, co nie jest pożądane w produktach zwanych bezpiecznymi
 • Nie pachnie i nie ma smaku
 • Posiada PH, które nie zaburza naturalnego PH pochwy
 • Nawilża skórę i zapewnia odpowiedni poślizg podczas seksu

System JO Agape polecany jest wszystkim kobietom, które z różnych względów nie mogą nawilżyć się samoistnie pod wpływem podniecenia, ale nie tylko. Agape można uznać za produkt uniwersalny i nie ma ograniczeń ani przeciwwskazań do jego stosowania.

System JO Agape czy faktycznie działa? Opinia

Personalnie uważam się za fantastycznie przeciętnego człowieka, który nie wymaga specjalnego traktowania czy pielęgnacji. Dobry lubrykant do seksu czasem się jednak przydaje i fajnie, żeby nie było to masło, jak w słynnej scenie Ostatniego Tanga w Paryżu. System JO Agape ma typową dla żeli konsystencję, nie drażni zapachem i świetnie nawilża. Do tego łatwo się zmywa i nie trzeba się martwić o pościel (ani o swoje najwrażliwsze okolice)! Jak możecie się spodziewać, moja opinia jest pozytywna i myślę, że większość lubrykantów tej marki może być bardzo dobra.

Chociaż lubrykant System JO trochę kosztuje (ponad 20 zł za 30 ml i około 50 za 120) to jest też wydajny i gwarantuje, że nie smarujemy swoich najwrażliwszych części szkodliwym paskudztwem. Nie chcę teraz wyjeżdżać z elaboratem, ale mam całą litanię rzeczy, na które trzeba uważać w dziedzinie kosmetyków do seksu i gadżetów erotycznych ogólnie. Spodziewajcie się wpisu na ten temat wkrótce 🙂

 

Odpowiedz