Dla niegorecenzje gadżetów

Czy suplementy na poprawę stosunku działają? Moja przygoda z produktami Medica-Group

Medica-GroupMedica-Group

Dostałem ostatnio kilka produktów do przetestowania marki Medica-Group: Super Orgasm Stop, OrgasmMax for Men oraz Big Erection.  Dodam tylko, że był to mój pierwszy raz z tego typu produktami. Pomimo mieszanych uczuć, co do działania,  wiem, że jeszcze kiedyś spróbuję. Tych samych, a także innych dostępnych w ofercie.

Medica-Group Super Orgasm Stop

To tak jak ze znakiem stop na drodze, niby trzeba się zatrzymać, ale nie każdy to robi. Tak samo jest z Super Orgasm Stop, może na kogoś kto ma problemy z przedwczesnym wytryskiem zadziała idealnie. Ja osobiście nie poczułem różnicy. Mimo wszystko jest to mój ulubiony produkt z tej trójki. Dlaczego? Posiada niesamowite właściwości chłodzące, które wywołają przyjemny dreszcz u niejednego mężczyzny. Wystarczy niewielka ilość żelu, delikatny podmuch wiatru i obłędne doznania gwarantowane. Jak lubicie zabawy z temperaturą, to polecam do kompletu zaopatrzyć się w kubek ciepłej herbaty. Zimny penis, ciepłe usta… wyobraźcie sobie to połączenie.

medica group

OrgasmMax for Men

Osobiście uważam, że nie sprawdzi się osobom mającym problem z erekcją, ale jest to ciekawy dodatek, urozmaicenie. Opakowanie zawiera dwie tabletki powlekane, łatwe do połknięcia. Producent zaleca zażycie jednej 30 min przed stosunkiem. Branie jej przed samym seksem nie ma w ogóle sensu, tabletka potrzebuje czasu na rozpuszczenie. Ja połknąłem swoją ok 40 min przed grą wstępną, więc dostała dodatkowy czas na działanie. Pomimo tak długiego czasu, wizualnie nie poczułem różnicy, może penis był trochę bardziej twardy, ale może to być też placebo. Jednak myślę, że jeszcze kiedyś spróbuję, sam fakt specjalnego przygotowania, żeby dać kobiecie więcej przyjemności był bardzo podniecający. Nawet tylko dla tego uczucia polecam Wam spróbować.

medica group

Medica-Group Big Erection

Na koniec Big Erection, jedyny produkt z tej trójki, który do zauważalnych efektów potrzebuje czasu. Dokładniej suplementacja trwa 30 dni i wymaga systematyczności, ponieważ trzeba brać dwie tabletki dziennie. Jedną rano, a drugą wieczorem. Na szczęście nie są duże, a kształt kapsułki pomaga łatwo połknąć z użyciem niewielkiej ilości wody. Ja jestem w okolicach połowy kuracji i nie zauważyłem różnicy w ilości spermy, ale z tym zawsze bywa różnie. Jednak mam wrażenie, że była trochę bielsza i bardziej gęsta. Na pewno na duży plus jest skład, same naturalne składniki i witaminy. Pamiętajcie jednak, że podstawą jest zdrowa dieta i aktywny tryb życia, a tabletki to tylko dopełnienie.

medica group

Podsumowanie

Działanie tych produktów może i nie jest w 100% zgodne z opisem, ale jednak mogą wpłynąć na życie seksualne. Chociażby na samą świadomość i pewność siebie. Uważam, że wszystko jest dla ludzi i każdy powinien spróbować chociaż raz, zobaczyć jak to zadziała na niego, a sam fakt specjalnego i niecodziennego przygotowania do seksu, potrafi być naprawdę podniecający.

Odpowiedz