Dla niegomasturbatoryrecenzje gadżetów

Męskie gadżety erotyczne na miarę naszych czasów – recenzja Arcwave Voy

Arcwave VoyArcwave Voy

Ostatnio na rynku męskich zabawek erotycznych pojawiła się nowość w postaci nowoczesnego i innowacyjnego urządzenia – Arcwave Voy. Zachęcony ciekawością i nowoczesnym designem postanowiłem wypróbować urządzenie na sobie i podzielić się z Wami wrażeniami, których miałem okazję doświadczyć. 

Arcwave Voy

Nowoczesny wygląd, który w żaden sposób nie przypomina standardowych zabawek erotycznych 

Zabawka jest bardzo poręczna. Jej wygląd przypomina przenośny głośnik lub obiektyw aparatu, dzięki czemu jest też dyskretna i nie rzuca się w oczy. Jest wygodna w przenoszeniu i w podróży, ponieważ waży tylko 300 gramów i nie wywołuje zdziwionych spojrzeń, kiedy na lotnisku obsługa postanowi przeszukać walizkę. Jeśli tak jak mnie, odrzucają Cię gadżety wyglądem przypominające usta czy waginę, ten gazet z pewnością Ci się spodoba. 

Arcwave Voy

Kontrola szerokości kanału 

Według mnie największą zaletą masturbatora jest fakt, że wielkość otworu w gazecie można regulować, dlatego dopasuje się on praktycznie do każdego rozmiaru penisa. System regulacji pozwala wybierać spomiędzy 8 poziomów szczelności. Nie chodzi o regulację ssania, tylko o rzeczywistą fizyczną zmianę szerokości wąskiego kanału. 

Środek urządzenia wypełniony jest wypustkami i perforacjami, które swoją strukturą przypominają wnętrze kobiecej pochwy. Zapewniają one jednolite tarcie na całej powierzchni. Wykonany jest z bezpiecznego silikonu oraz wodoodporny, doskonale się sprawdził do trenowania metody start/stop, która zapobiega przedwczesnemu wytryskowi. 

Czy Arcwave Voy to opcja dla każdego rozmiaru?

Sprawa przedstawia się następująco — im mniejszy penis, tym wygodniej dopasować kształt kanału. Rozmiar wewnętrznego kanału Arcwave Voy jest ograniczony przez zewnętrzną obudowę, która ma obwód około 5,5 cala. To wymiar nieuwzględniający silikonowego rękawa, który dodaje około 1/3 cala. Aby można było używać zabawki bez regulacji, penis powinien mieć mniej niż 5,5 cala, czyli 12,7 cm. Prawdopodobnie przy pełnej 100% regulacji, obudowa i rękaw będą najlepiej dopasowywać się do penisów o obwodzie około 4 cali, czyli około 10 cm. Więc gdyby mój penis miał obwód powyżej 12,7 cm, otwór gadżetu byłby dla mnie zbyt wąski. Jeśli chodzi o długość członka — nie ma żadnych ograniczeń co do tego, jak długi lub krótki musi być penis, aby móc cieszyć się z Arcwave Voy. 

Łatwe utrzymanie w czystości masturbatora Arvwave Voy

Urządzenie jest łatwe w utrzymaniu higieny i nie wymaga użycia żadnych specjalistycznych środków do mycia zabawek erotycznych. Cenię sobie w zabawce to, że dzięki zdejmowanym nakładkom czyszczenie jest łatwe i szybkie. Wystarczy przemyć je ciepłą wodą z dodatkiem mydła antybakteryjnego. Dla dokładniejszego czyszczenia otworzyłem zaślepki, ostrożnie wypchnąłem i wyciągnąłem tuleję zewnętrzną, w taki sposób, aby uzyskać cztery oddzielne części. Każdą część  umyłem w wodzie z mydłem antybakteryjnym. Następnie, aby urządzenie dobrze wyschło, należy pozostawić jedną pokrywę zdjętą i pozostawić ją do samodzielnego wyschnięcia. Zauważyłem, że kiedy odwracam rękaw na lewą stronę, wnętrze lepiej schnie. 

Arcwave Voy

O czym warto wiedzieć przed użyciem Arcwave Voy? 

Od razu zauważyłem, że gadżet jest zaprojektowany do dokręcania przed założeniem, a nie podczas zakładania. W pierwszej kolejności trzeba określić, jakie ustawienie będzie odpowiednie i trzymać się go, zamiast bawić się w połowie. 

Chociaż producent tego nie poleca, próbowałem używać zabawki z założoną tylko jedną zaślepką. Jest to wykonalne, jednak należy uważać, aby nie pchnąć zbyt mocno, ponieważ można wtedy zahaczyć o twardą, płaską powierzchnię. Ponieważ rękaw wykonany jest z silikonu, do użycia potrzebny będzie lubrykant na bazie wody, ponieważ żele na bazie oleju lub silikonu mogą spowodować zniszczenie gadżetu. Dodatkowo zwróciłem uwagę, że Arcwave Voy wydaje charakterystyczne dźwięki podczas użytkowania.

Arcwave Voy

Opakowanie Arcwave Voy

Zabawka przyszła do mnie w wytrzymałym i luksusowym białym opakowaniu, z załączoną próbką lubrykantu, instrukcją obsługi i instrukcją bezpieczeństwa. W zestawie nie ma woreczka z tkaniny, ponieważ dzięki zaślepkom na korpusie urządzenie samo w sobie jest pyłoszczelnym futerałem do przechowywania.

Odpowiedz